Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Honda CR-V вже в продажу на ринку України

Новий Honda CR-V вже в продажу на ринку України
21 липня 2017
В липні 2017 року в дилерських центрах Honda в Україні з'явилася можливість придбати новий Honda CR-V – п'яте покоління знаменитого позашляховика. Оновлена модель хизується революційним дизайном, безліччю нових технологій і розумним повним приводом. Серед удосконалень – додаткова шумоізоляція, підігрів керма, підігрів сидінь другого ряду і зони щіток склоочисника, а також збільшений до 208 мм кліренс. Новинка доступна в 3-х комплектаціях, а ціна її стартує від 985 тис.грн*.

Honda CR-V 2017автомобіль, який визначив цілу категорію,знову піднімає планку для компактних спортивних позашляховиків, пропонуючи зручність як для водія, так і для пасажирів, вишуканий салон і набір технологій безпекиновий стандарт комфорту, стилю і універсальності.

Автомобіль, розроблений доставляти ще більше задоволення від водіння, робить дослідження нових доріг куди приємнішим. Маючи вдосконалені характеристики керованості, новий 2,4-літровий двигун DOHC i-VTEC® потужністю 186 к.с. і вражаючі показники паливної економічності, CR-V 2017 розпалює пристрасть до подорожей, при цьому забезпечуючи комфорт і зручність перебування за кермом завдяки передовій високоякісній LED-оптиці, що включає не тільки ближнє і дальнє світло, а й протитуманним ліхтарям, проекційному екрану, мультимедійній системі HondaConnect і 5-місному салону з широкими можливостями збільшення багажного простору.

«Старт продажів нового Honda CR-Vце значуща подія для нас, говорить Дашко С.Н, директор компанії «Прайд Мотор», офіційного імпортера автомобілів Honda в Україні. Ми захоплюємося тим, яким передовим і сучасним є п'яте покоління цього популярного позашляховика, і впевнені в його успіху серед українських автомобілістів».

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати в дилерському центрі свого міста.

 

* Ціна вказана в гривнях станом на 28.07.2017г.