Новий Civic Type R – топова модель Honda

Новий Civic Type R – топова модель Honda
29 вересня 2014
Доки автомобільний світ завмер напередодні Паризького мотошоу 2014 року, компанія Honda розкрила захопливі деталі так нетерпляче очікуваного Civic Type R. Новий хетчбек, початок продажів якого в Європі запланований на наступний рік, буде найнадзвичайнішим Type R всіх часів, сигналізуючи для бренда про початок нової ери.

Автомобіль обладнаний 2-літровим двигуном i-VTEC із лінійки Earth Dreams Technology. Маючи потужність понад 280 кінських сил, він забезпечує неперевершену продуктивність порівняно з будь-яким іншим попереднім Type R. А це охоплює всі покоління Civic плюс знакові версії орієнтованих на продуктивність автомобілів Integra, Accord і навіть NSX.

Ще одним свідченням інноваційного підходу Honda до автомобілебудування є «керівна вісь». Щоб 2,0-літровий турбодвигун i-VTEC міг розкрити свою потужність, нова передня підвіска Civic Type R включає додаткову механічну систему з двома підтриманими шворнями. Вони мінімізують «паразитне силове підкермовування» і дозволяють водієві цілком використовувати виняткову керованість автомобіля.

Ба більше, нова чотириточкова адаптивна система амортизації була розроблена спеціально для Civic Type R. Вона автоматично миттєво налаштовує жорсткість передньої та задньої підвісок відповідно до дорожніх умов. Це дозволяє новому Civic Type R забезпечувати комфорт під час руху на крейсерській швидкості.

Новий Civic Type R був розроблений і сконструйований відповідно до смаків європейських автомобілістів. Його продажі заплановані на 2015 рік.