Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Поповнення в Містечку Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» – відкрився новий дилер Acura

Поповнення в Містечку Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт»  – відкрився новий дилер Acura
02 листопада 2014
1 листопада 2014 року ще один офіційний дилер Acura в Україні, «Акура Центр Аеропорт», відчинив свої двері для відвідувачів. Тепер поточним та майбутнім клієнтам бренду буде доступний ще більший вибір в обслуговуванні їхніх автомобілів або ж консультації перед купівлею нового авто. В рамках церемонії відкриття гості змогли оцінити не тільки самі автомобілі – розкішні та технологічні MDX і RDX, а й дізналися про філософію бренду Acura.

Таку Касахара, генеральний директор компанії «Хонда Україна», так прокоментував цю знаменну подію: «Відкриття дилерського центру Acura – це важлива віха в розвитку українського ринку преміальних авто. Я вдячний нашим партнерам, які, попри всі труднощі, зберігають віру в майбутнє, віру в успіх Acura на ринку. В «Хонда Україна» ми впевнені, що ці автомобілі будуть до смаку українським водіям, бо вони відповідають усім вимогам сучасної успішної людини».

 

Новий офіційний дилерський центр Acura розміщений за адресою: Бориспільське шосе, автомістечко «ВіДі Автосіті Аеропорт». Ласкаво просимо!