Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Fit Hybrid на 35% економічніший за своїх попередників: лише 2,7 л на 100 км!

Новий Fit Hybrid на 35% економічніший за своїх попередників: лише 2,7 л на 100 км!
22 липня 2013

Fit Hybrid стане першою моделлю Honda, оснащеною легкою й компактною системою гібридного приводу SPORT HYBRID Intelligent Dual Clutch Drive.

Honda Motor Co., Ltd вдалося знизити витрати палива до 2,7 л/ 100 км (1) у своїй новій гібридній моделі Fit Hybrid. Це найкращий показник (2) серед інших гібридів у Японії. Старт продажів Fit Hybrid у Країні Сонячного сходу запланований на вересень поточного року.

Новий Fit Hybrid стане першою моделлю, що буде оснащена SPORT HYBRID (3) Intelligent Dual Clutch Drive (i-DCD), легкою і компактною гібридною системою з інтелектуальним приводом та подвійним зчепленням, розробленою Honda спеціально для невеликих автомобілів. SPORT HYBRID i-DCD відноситься до технологій Earth Dreams, серії розроблених Honda силових агрегатів наступного покоління, що дозволяють отримувати задоволення від керування при високому рівні заощадження палива.

SPORT HYBRID i-DCD, що використовує найновіший 4-циліндровий однорядний двигун об’єму 1,5 л, який працює за циклом Аткінсона (цикл із високим ступенем розширення), складається із 7-швидкісної трансмісії із подвійним зчепленням (Dual Clutch Transmission), вбудованого високопродуктивного електромотора, а також блоку живлення з інтелектуальним керуванням і вбудованим літій-іонним акумулятором. Окрім цього, SPORT HYBRID i-DCD застосовує гальмівну систему з електросервоприводом, що підвищує ефективність регенерації електроенергії, і повністю електричний компресор, який зменшує навантаження на двигун. Ці технології сукупно дозволяють економити на 35% більше палива, ніж гібридна система з допоміжним електромотором (IMA), що використовується на сьогодні.

SPORT HYBRID i-DCD може автоматично перемикатися між трьома режимами роботи, почережно вмикаючи й вимикаючи двигун та електромотор. Залежно від ситуації система може вибирати режим Hybrid Drive, коли задіяні одночасно електромотор і двигун, а також режим Engine Drive, коли працює винятково двигун.

SPORT HYBRID i-DCD забезпечує динамічніший та плавніший розгін проти стандартних гібридів і при цьому значно економить паливо. Безсумнівно, це принесе задоволення від керування власникові автомобіля, який оснащений цією гібридною установкою.

 

 

(1) Випробування проводило Міністерство земельних ресурсів, інфраструктури, транспорту й туризму Японії 
 (2) За даними проведеного Honda дослідження станом на липень 2013
 (3) Загальна назва всіх розроблюваних Honda гібридних систем, що використовують технологію Earth Dreams