Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий генеральний директор Honda Motor Co., Ltd

Новий генеральний директор Honda Motor Co., Ltd
25 лютого 2015
Компанія Honda Motor Co., Ltd. оголосила, що Такахіро Хачіго, який на сьогодні займає посаду керівного директора компанії, перейде на пост старшого керівного директора у квітні 2015 року, а в кінці червня – стане президентом і головним виконавчим директором. Таканобу Іто, дійсний президент компанії, залишиться у складі правління й займатиме посаду директора й порадника в Honda Motor. Ця зміна керівництва компанії матиме місце після її затвердження Радою директорів Honda Motor, засідання якої відбудеться після щорічних зборів акціонерів компанії, запланованого на кінець червня 2015 року.

Пан Хачіго почав свою кар’єру в компанії Honda в 1982 році на посаді інженера в сфері дизайну шасі, в автомобільному відділі, що працював над дослідженнями й розробками. Хачіго очолював розробку першого покоління міні-вена Odyssey американського виробництва, який був випущений у 1999 році. Далі, в 2001 році, пан Хачіго взявся за розробку CR-V другого покоління – дуже успішного компактного спортивного позашляховика. Після декількох змін посад в 2013 році Хачіго був призначений віце-президентом китайського підрозділу Honda Motor Investment Co., Ltd., одночасно ставши керівником відділів закупівель, розвитку й виробництва в Honda Motor, а також віце-президентом Honda Motor Technology Co., Ltd. В квітні 2014 року пан Хачіго був призначений керівним директором компанії Honda Motor, і цю посаду він займає й сьогодні. 

Упродовж шести років роботи компанії під керівництвом пана Іто, із рук якого пан Хачіго переймає компанію, Honda вдавалося активно розвивати мережу своїх виробничих підприємств, зокрема, створити автомобільні заводи в Мексиці, Бразилії, Таїланді, Індонезії, Індії й Китаї. Також під керівництвом Іто компанії Honda вдалося укріпити свій фундамент завдяки підвищенню технологічних можливостей продуктів, які вона випускає: від розвитку надзвичайно популярних міні-автомобілів серії N до створення лінійки двигунів під назвою Earth Dreams Technology. Крім цього, зовсім новий автомобіль FCV, розробкою якого керував пан Іто в рамках спроби створити автомобіль, який не генерував би викидів CO2, а також такі динамічні машини, як S660, Civic Type R і NSX, будуть представлені один за іншим упродовж року, до березня 2016 року. І на додачу, упродовж того ж періоду Honda візьме участь у перегонах Формули-1, а HondaJet вийде на ринок літаків.

Без сумніву, під керівництвом пана Хачіго й за допомоги пана Іто компанія Honda прагнутиме до нових горизонтів, створюючи технічно просунуті продукти, які при цьому будуть безпечними для довкілля.