Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Honda Civic: дизайн і якість

Новий Honda Civic: дизайн і якість
13 вересня 2011
Honda представила новий Civic на Франкфуртському автосалоні - 2011. П’ятидверний хетчбек, адаптований до особливостей європейських доріг, повністю відповідає очікуванням споживачів. Це дозволить йому скласти серйозну конкуренцію в С-класі — самому серці європейського авторинку. У салонах європейських і українських дилерів новий Civic з'явиться на початку 2012 року.

У рамках просування нового Civic Honda підготувала серію короткометражних фільмів про основні етапи розробки й особливості нового автомобіля, завершальний фільм серії: НОВИЙ HONDA CIVIC: Помітний спортивний дизайн і найкраща в класі практичність.

Розробники нового Civic ставили перед собою мету зберегти його спортивні й високотехнологічні характеристики й одночасно вдосконалити їх, щоб надати новій моделі ще елегантнішого й динамічнішого вигляду.

Мітцуру Карія, керівник проекту по створенню нового Civic: " У порівнянні з попередньою моделлю ми зменшили висоту автомобіля на 20 міліметрів, а ширину збільшили на 10 міліметрів. Визначення оптимальних пропорцій було одним із найважливіших дизайнерських завдань для нового Civic. Спортивність екстер'єру ми підкреслили, наділивши його чіткими динамічними лініями".

Одним із джерел натхнення при створенні нового Civic був образ моноплана. Літак, у якому фюзеляж і крило є єдиним цілим, став зразком чудових аеродинамічних якостей і плавності руху.    

Салон автомобіля зосереджений на водії й створює спортивну атмосферу.

Юкіо Емі, шеф-дизайнер салону нового Civic:
"Ми прагнули створити враження кокпіта, як у гоночному автомобілі або літаку".

Разом із тим, якісний салон нового Civic ще раз закріпив за ним позицію лідера за об’ємом корисного простору у своєму класі.

Мітцуру Карія, керівник проекту по створенню нового Civic:  "Головним завданням було підсилити відчуття комфорту. Ми змінили свої підходи до його рішення, щоб відповідати європейським стандартам і очікуванням клієнтів із Європи. Новий Civic одержав салон найвищої якості й із погляду комфорту, і за зовнішнім виглядом. До того ж він пропонує найбільший у своєму класі об’єм багажного відділення. Усе це дозволяє говорити про його  практичність".

Серію фільмів про новий Civic можна переглянути тут: http://www.youtube.com/user/HondaInUkraine