Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Honda Civic: найкраще в класі доведення деталей

Новий Honda Civic: найкраще в класі доведення деталей
26 серпня 2011
У вересні Honda представить новий Civic хетчбек на Франкфуртському автосалоні. Розроблений спеціально для європейського ринку, цей автомобіль має скласти серйозну конкуренцію в С-класі. У салонах європейських і українських дилерів Honda новий Civic з'явиться на початку 2012 року.

У рамках кампанії по просуванню нового Civic Honda підготувала серію короткометражних фільмів, які демонструють основні етапи розробки цього автомобіля. Другий із них присвячений шумоізоляції й доведенню деталей інтер'єру.

Одним із найважливіших завдань групи розробників було поліпшення автомобіля зсередини. Конструктори виконали серйозну роботу, доводячи до досконалості кожну деталь дизайну, кузова й елементів аеродинаміки: тепер автомобіль приносить ще більше задоволення від водіння на будь-яких дорогах і за будь-яких умов!  

Розробники нової моделі довгий час провели в Європі, адаптуючи машину до різних дорожніх умов. Автомобіль був протестований у безеховій камері Науково-дослідного центру Honda у Суїндоні (Англія) для забезпечення найкращої звукоізоляції салону. Одним із результатів цього дослідження стала зміна дизайну лінії даху в місці її сполучення з кузовом.

Значну роль у характеристиках нового Civic відіграють його аеродинамічні показники. У декількох членів команди розробників є досвід роботи у "Формулі 1", який і був використаний у новій моделі. У результаті автомобіль має низький коефіцієнт аеродинамічного опору й чудову стійкість на високих швидкостях. Багато годин скрупульозних досліджень в аеродинамічній трубі Honda призвели до поліпшення технічних характеристик, до скорочення витрати палива й створення дивовижного затишку в салоні.

Кадзуо Сунаоші, керівник групи розробників ходової частини: "Щоб усунути зайві шуми й досягти досконалості нового Civic, нам було недостатньо самих тільки технічних досліджень. Усе це стало можливим тільки в результаті проробки безлічі дрібних деталей. Нашим першочерговим завданням було зменшення рівня шумів і вібрації до рівня кращих європейських конкурентів, і ми можемо пишатися тим, що це вдалося!".  

Довідайтеся більше про новий Civic  із фільму "Новий Honda Civic: найкраще в класі доведення деталей".

Обидва фільми серії можна переглянути тут: http://www.youtube.com/user/HondaInUkraine