Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Honda Civic: новий рівень безпеки в С-класі

Новий Honda Civic: новий рівень безпеки в С-класі
14 жовтня 2011
Представлений у вересні 2011 року на Франкфуртському автосалоні, новий Civic розроблений спеціально для Європи. П’ятидверний хетчбек складе серйозну конкуренцію побратимам по С-класу й з'явиться в європейських автосалонах на початку 2012 року. Honda випустила серію відеороликів, які описують створення нового Civic. П'ятий із них присвячений безпеці нового автомобіля.

Honda виконує зобов'язання по забезпеченню безпеки своїх автомобілів під девізом "Безпека для кожного", що має на увазі турботу про водіїв, пасажирів, пішоходів — про всіх учасників дорожнього руху.

Мітцуру Карія, керівник проекту по розробці нового Civic: "Honda має у своєму розпорядженні широкі можливості для проведення краш-тестів у Точігі, Японія. Там ми змогли досліджувати зіткнення Civic із транспортними засобами різних розмірів і ваги під різними кутами й на різних швидкостях. Ми хотіли переконатися на практиці, що пропонуємо споживачеві найвищий ступінь безпеки".

Зокрема, високий рівень безпеки досягнутий завдяки застосуванню Передової Системи Сумісності Елементів Конструкції (АСІ). Передня багатокутна рама розроблена так, щоб при зіткненні запобігати деформації салону шляхом розподілу сил "в обхід" пасажирів.

Мітцуру Карія: "Важливішою за технологію, яка захищає при зіткненні, може бути тільки технологія, яка допомагає цій події запобігти. Система попередження й зменшення пошкоджень від зіткнень (CMBS), яка вперше встановлена на "європейський" Civic, відслідковує відстань і швидкість зближення з  автомобілем, який рухається попереду, попереджає водія у випадку можливого зіткнення й допомагає пом'якшити удар, коли він неминучий".

Також новий Civic має надсучасні конструктивні рішення для безпеки пішоходів.

Джуліан Уоррен, головний інженер по безпеці нового Civic: "Я пишаюся тим, що Honda користується репутацією лідера в забезпеченні безпеки пішоходів. У цьому плані новий Civic пророблений дуже ретельно. Система захисту пішоходів включає енергопоглинаючі передні крила й склоочисники на шарнірах, які від'єднуються в момент зіткнення".