Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

НОВИЙ HONDA CIVIC WTCC УЖЕ ПРОХОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ НА ТРЕКУ

НОВИЙ HONDA CIVIC WTCC УЖЕ ПРОХОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ НА ТРЕКУ
03 серпня 2012
Honda представила довгоочікувану новинку – гоночний автомобіль Civic WTCC 2012

Сьогодні Honda оголосила, що новий гоночний автомобіль Civic уже проходить тестування на гоночних трасах. Ця модель була спеціально розроблена інженерами компанії для участі в чемпіонаті світу з шосейно-кільцевих автоперегонів у класі туринг FIA World Touring Carchampionship (WTCC).

Презентація європейської версії Civic відбулася кілька днів тому (31 липня й 1 серпня) на гоночному треку у Валлелунгу, на околицях Рима (Італія). До цього, 27 липня, був успішно проведений пробний заїзд автомобіля на невеликій трасі у Ваїрано, недалеко від Мілана (де розташовані штаб-квартира й завод фірми  J.A.S Motorsport).  Випробування відбуватимуться впродовж усього року під керівництвом пілота Габріеле Таркуїні, чемпіона World Touring Car 2009.
 
Honda дебютує в чемпіонаті WTCC з новою моделлю Civic і візьме участь у перегонах на трьох трасах: у Сузуці (Японія), Шанхаї (Китай) і Макао (Макао). Змагання в Японії стартують у жовтні цього року. Пілотом Honda Civic WTCC 2012 буде екс-гонщик «Формули-1» Тьягу Монтейру. Результати попередніх випробувань дадуть можливість удосконалити новий автомобіль і краще підготувати його до повноцінного виступу на чемпіонаті WTCC 2013 року.
 
Також Honda представила й остаточний варіант дизайну Civic WTCC із поліпшеною аеродинамікою.  Подовжені юбки переднього й заднього бамперів у комбінації з плавними, обтічними формами автомобіля створюють мінімальний коефіцієнт аеродинамічного опору, характерний для п’ятидверного хетчбека С-класу.  Новий Civic 2012 має стильне розфарбування, яке підкреслює динамічність образу автомобіля й ставить його в один ряд із яскравими представниками спортивних і гоночних автомобілів Honda.
 
Алессандро Маріані, керівник італійської команди JAS, коментує презентацію нового Civic WTCC: «Побачити зібраний нами автомобіль на гоночних трасах – це вражає!  Я пишаюся виконаною роботою. Ми змогли  багато досягти в досить стислий термін. Усі працювали не покладаючи рук, щоб наблизити цей день. Як показують випробування, і новий автомобіль, і новий двигун виправдали всі наші сподівання.
 
Civic привернув загальну увагу, і ми одержали безліч відгуків. Але нам доведеться ще серйозно попрацювати до початку гонок у Сузукі в жовтні. Первинний тест – це не кінець, це тільки початок. Відповідальна ділянка роботи ще попереду».
 
Габріеле Таркуїні, пілот робочої групи по вдосконаленню автомобіля Honda 2012: «Я вперше сів за кермо нового Civic. І що здивувало, відразу відчув – так, це Honda! Я миттєво зріднився з автомобілем, відчув його хід, його маневреність, потужність його двигуна. Позаду залишилися попередні випробування,  але багато ще треба зробити. Зовні автомобіль має чудовий вигляд. І я певен, його поява в Сузукі восени викличе у вболівальників захват».
 
Нова модель  обладнана  новим 4-циліндровим бензиновим двигуном із об’ємом 1,6 літра, із системою прямого упорскування й турбонагнітачем, у  повній відповідності з правилами FIA WTCC.
 
Пілотувати новий Civic на змаганнях WTCC 2013 року будуть Габріеле Таркуїні й Тьягу Монтейр у складі команди Honda.