НОВИЙ HONDA CIVIC WTCC УЖЕ ПРОХОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ НА ТРЕКУ

НОВИЙ HONDA CIVIC WTCC УЖЕ ПРОХОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ НА ТРЕКУ
03 серпня 2012
Honda представила довгоочікувану новинку – гоночний автомобіль Civic WTCC 2012

Сьогодні Honda оголосила, що новий гоночний автомобіль Civic уже проходить тестування на гоночних трасах. Ця модель була спеціально розроблена інженерами компанії для участі в чемпіонаті світу з шосейно-кільцевих автоперегонів у класі туринг FIA World Touring Carchampionship (WTCC).

Презентація європейської версії Civic відбулася кілька днів тому (31 липня й 1 серпня) на гоночному треку у Валлелунгу, на околицях Рима (Італія). До цього, 27 липня, був успішно проведений пробний заїзд автомобіля на невеликій трасі у Ваїрано, недалеко від Мілана (де розташовані штаб-квартира й завод фірми  J.A.S Motorsport).  Випробування відбуватимуться впродовж усього року під керівництвом пілота Габріеле Таркуїні, чемпіона World Touring Car 2009.
 
Honda дебютує в чемпіонаті WTCC з новою моделлю Civic і візьме участь у перегонах на трьох трасах: у Сузуці (Японія), Шанхаї (Китай) і Макао (Макао). Змагання в Японії стартують у жовтні цього року. Пілотом Honda Civic WTCC 2012 буде екс-гонщик «Формули-1» Тьягу Монтейру. Результати попередніх випробувань дадуть можливість удосконалити новий автомобіль і краще підготувати його до повноцінного виступу на чемпіонаті WTCC 2013 року.
 
Також Honda представила й остаточний варіант дизайну Civic WTCC із поліпшеною аеродинамікою.  Подовжені юбки переднього й заднього бамперів у комбінації з плавними, обтічними формами автомобіля створюють мінімальний коефіцієнт аеродинамічного опору, характерний для п’ятидверного хетчбека С-класу.  Новий Civic 2012 має стильне розфарбування, яке підкреслює динамічність образу автомобіля й ставить його в один ряд із яскравими представниками спортивних і гоночних автомобілів Honda.
 
Алессандро Маріані, керівник італійської команди JAS, коментує презентацію нового Civic WTCC: «Побачити зібраний нами автомобіль на гоночних трасах – це вражає!  Я пишаюся виконаною роботою. Ми змогли  багато досягти в досить стислий термін. Усі працювали не покладаючи рук, щоб наблизити цей день. Як показують випробування, і новий автомобіль, і новий двигун виправдали всі наші сподівання.
 
Civic привернув загальну увагу, і ми одержали безліч відгуків. Але нам доведеться ще серйозно попрацювати до початку гонок у Сузукі в жовтні. Первинний тест – це не кінець, це тільки початок. Відповідальна ділянка роботи ще попереду».
 
Габріеле Таркуїні, пілот робочої групи по вдосконаленню автомобіля Honda 2012: «Я вперше сів за кермо нового Civic. І що здивувало, відразу відчув – так, це Honda! Я миттєво зріднився з автомобілем, відчув його хід, його маневреність, потужність його двигуна. Позаду залишилися попередні випробування,  але багато ще треба зробити. Зовні автомобіль має чудовий вигляд. І я певен, його поява в Сузукі восени викличе у вболівальників захват».
 
Нова модель  обладнана  новим 4-циліндровим бензиновим двигуном із об’ємом 1,6 літра, із системою прямого упорскування й турбонагнітачем, у  повній відповідності з правилами FIA WTCC.
 
Пілотувати новий Civic на змаганнях WTCC 2013 року будуть Габріеле Таркуїні й Тьягу Монтейр у складі команди Honda.