Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

НОВИЙ HONDA CR-V ОТРИМАВ П'ЯТЬ ЗІРОК АВТОРИТЕТНОГО РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP

НОВИЙ HONDA CR-V ОТРИМАВ П'ЯТЬ ЗІРОК АВТОРИТЕТНОГО РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP
26 червня 2013

 НОВИЙ HONDA CR-V ОТРИМАВ П'ЯТЬ ЗІРОК АВТОРИТЕТНОГО РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP

Новий Honda CR-V визнаний одним із найбезпечніших автомобілів у Європі. За результатами краш-тестів Euro NCAP кросовер отримав максимальний рейтинг – п’ять зірок.


Euro NCAP надає автовласникам незалежну оцінку безпеки найпопулярніших автомобілів, що продаються у Європі. На загальний результат впливають: захист дорослих пасажирів (50%), дітей (20%), пішоходів (20%) та наявність систем активної безпеки (10%). Від моменту введення нової системи оцінювання у 2009 році всі автомобілі Honda отримували 5 зірок – Accord, Insight, Jazz, CR-Z, Civic, а тепер і новий CR-V.
Висока оцінка нового CR-V підтверджує успіх Honda в забезпеченні безпеки руху. Це прагнення компанії втілене в концепції «Безпека для всіх: водіїв, пасажирів та пішоходів». Для зниження травматизму Honda організовує ряд досліджень. Наприклад, в науково-дослідницькому центрі «Tochigi» (Японія) проводять краш-тести з участю декількох автомобілів різного розміру та ваги.


Системи безпеки нового CR-V

• Система курсової стійкості автомобіля (VSA) з протибуксувальною системою
Система курсової стійкості (VSA) – це електронна система, що допомагає водієві зберегти контроль над автомобілем при пришвидшенні, гальмуванні чи входженні в повороти. VSA самостійно прикладає гальмівне зусилля на одне чи кілька коліс, а також керує дросельною заслінкою й паливною системою.

• Адаптивний електропідсилювач керма (MA-EPS)
Адаптивний електропідсилювач керма (MA-EPS) забезпечує стабілізацію при гальмуванні, зниження недостатньої або надмірної поворотності.

• Кузов ACE™
Ця система забезпечує високий ступінь захисту пасажирів за різних аварій. Передня багаторівнева рама ходової частини призначена для запобігання деформації кабіни за рахунок розподілу енергії удару через всю поверхню кузова, подалі від пасажирського салону. Також система ACE™ допомагає знизити тяжкість наслідків у разі зіткнення автомобілів різних розмірів та ваги.

• Захист пішоходів

Конструкція передньої частини нового CR-V дозволяє поглинати енергію у випадку зіткнення з пішоходом. Система захисту пішоходів включає:
– Простір під капотом, що залишає більше місця для деформації;
– Склоочисники, які від’єднуються у разі удару;
– Енергопоглинні кріплення передніх крил та петлі капота.

• Система захисту під хлистових травм

Передні сидіння нового CR-V укомплектовані системою захисту від хлистових травм, яка за допомогою активного підголівника знижує тяжкість травм шиї у випадку заднього зіткнення.

• Подушки безпеки

У стандартній комплектації CR-V комплектується фронтальною подушкою безпеки з дворівневим розкриттям, фронтальною подушкою безпеки переднього пасажира, боковими передніми подушками безпеки, навісними подушками в проймі бічних вікон для переднього та заднього рядів сидінь.
Детальнішу інформацію про рейтинги та оцінки CR-V можна знайти за посиланням: http://www.euroncap.com/results/honda/cr_v/521.aspx