Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

НОВИЙ HONDA HR-V: ПОЄДНАННЯ ДИНАМІЧНОГО ДИЗАЙНУ З НАЙКРАЩИМ ПРОСТОРОМ У КЛАСІ

НОВИЙ HONDA HR-V: ПОЄДНАННЯ ДИНАМІЧНОГО ДИЗАЙНУ З НАЙКРАЩИМ ПРОСТОРОМ У КЛАСІ
18 лютого 2015
Новий HR-V з’явиться в Європі влітку 2015 року, являючи собою унікальну пропозицію в сегменті кросоверів: динамічний екстер’єр, універсальність міні-вена, задоволення від керування та високу паливну економічність. Будучи частиною оновленого модельного ряду автомобілів Honda, HR-V демонструє новаторський підхід бренду до технологічних інновацій.

HR-V має своєрідну поставу, в якій сміливо окреслені лінії, характерні для купе, зливаються з впевненою стійкою надійного позашляховика.

Що стосується салону, HR-V пропонує найкращий у класі об’єм внутрішнього простору завдяки інноваційній системі Magic Seat ®, а також високому рівню універсальності. Високоякісні, приємні на дотик матеріали й вишуканий дизайн інтер’єру  HR-V доповнюють незвичайне поєднання спортивного салону з просторістю міні-вена.

Новий HR-V буде доступний з чутливим і продуктивним 1,6-літровим дизельним двигуном i-DTEC або 1,5-літровим бензиновим i-VTEC, що належать до лінійки двигунів Honda під назвою Earth Dreams Technology.

Розширений набір технологій допомоги водію залучає камеру й радар середньої дальності і включає в себе набір передових технологій безпеки, деякі з яких є новими для сегменту кросоверів.

Новий Honda HR-V з’явиться у продажі в Європі влітку 2015 року.