Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Honda HR-V стане одним із найекономічніших у класі

Новий Honda HR-V стане одним із найекономічніших у класі
23 квітня 2015
Вийшовши на продаж в Європі цього літа, зовсім новий Honda HR-V стане одним із найекономічніших автомобілів у своєму класі й продемонструє неперевершену комбінацію найбажаніших функцій.

Крім динамічного екстер’єру, передового об’єму простору в салоні та гнучкості, а також передових інофрмаційно-розважальних технологій та систем безпеки, новий HR-V пропонує паливну економічність та найнижчі показники шкідливих викидів серед усіх автомобілів у своєму класі. Він буде обладнаний на вибір 1,6 літровим дизельним двигуном i-DTEC або 1,5 літровим бензиновим двигуном i-VTEC, які належать до лінійки двигунів Honda під назвою «Earth Dreams Technology». 

Економічній роботі нового HR-V також сприяє його аеродинамічний дизайн, де форма кузова оптимізує повітряні потоки. В профіль HR-V демонструє характерну поставу, в якій сміливо окреслені лінії купе об’єднуються зі впевненою позицією позашляховика. 

Новий HR-V запропонує і першокласний об’єм багажника: 453 літра при опущених задніх сидіннях. Завдяки інноваційній конструкції салон  нового HR-V з фірмовими сидіннями  Honda «Magic Seats» має виняткову гнучкість. Преміум-якість матеріалів та вишуканий дизайн комбінуються в цьому автомобілі зі спортивністю салону. 

Більше деталей про новий HR-V стане відомо безпосередньо перед його лончем цього літа.