Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий Honda Jazz для європейського ринку

Новий Honda Jazz для європейського ринку
17 вересня 2014
Компанія Honda опублікувала перші зображення нового прототипа автомобіля Jazz, що вперше буде представлений на Паризькому мотошоу в жовтні.

Ця популярна модель має цілком новий корпус кузова – елегантний і сучасний, що дає привід здогадуватися про значні оновлення, притаманні цій найостаннішій моделі. Зовнішні розміри автомобіля змінилися – він став на 15 мм довшим, а колісна база збільшилась на 30 мм, щоб додати простору в салоні.

Будучи частиною модельного ряду «невеликих» автомобілів Honda, Jazz третього покоління для європейського ринку буде сконструйований на глобальній компактній платформі компанії. Він збереже центральне розміщення паливного бака, як і на поточній моделі, а також на автомобілях Civic та недавно анонсованому HR-V. Це розміщення, що зберігає простір, додає автомобілю універсальності, практичності інтер’єру й варіантів розміщення багажу. В цій моделі також встановлені багатофункціональні сидіння Magic Seats®.

Завдяки новій ходовій частині, оновлений Jazz забезпечує і водієві, й пасажирам більше комфорту та задоволення від поїздки.

Новий Jazz для європейського ринку пропонує покращену паливну економічність та вищу продуктивність завдяки новому двигуну з серії Earth Dreams. Новий 1,3-літровий бензиновий двигун i-VTEC доповнений 6-ступінчатою механічною (в попередній версії була 5-ступінчата) або безступінчастою трансмісією.

Детальнішу інформацію про автомобіль Jazz для європейського ринку буде представлена на прес-конференції компанії Honda на Паризькому автосалоні 2 жовтня 2014 року.