Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий HONDA PILOT в Україні вже в січні

Новий HONDA PILOT в Україні вже в січні
23 грудня 2011
У січні 2012 року Honda офіційно представить на українському ринку оновлений 8-місний кроссовер Pilot-2012. Він одержав модернізований дизайн кузова й салону, став економічнішим і ще комфортнішим.

Потужний і місткий кроссовер Honda Pilot традиційно користується заслуженим попитом у жителів сучасних мегаполісів. Оновлена модель стала ще комфортнішою. Тепер любителі тривалих подорожей і вилазок за місто великими компаніями зможуть одержувати ще більше задоволення від перебування в дорозі.

Honda Pilot-2012 з 6-циліндровим двигуном i-VTEC в 249 к.с. і багажним відділенням до 2 500 л відрізняється свіжим дизайном фронтальної частини. Кроссовер став більш гармонічним і інтелігентним, зберігши при цьому вигляд класичного позашляховика.
Трисмугові хромовані ґрати радіатора, нові бампери й нова форма пластикової юбки під переднім бампером надають машині плавності й завершеності ліній.

Тішить в оновленому кроссовері й зменшена витрата палива, а також зменшення викидів CO2.
Підвищена комфортність салону досягнута завдяки стриманому класичному дизайну лицьової панелі в монохромній колірній гамі. Ергономічнішою стала шкала приладів, з'явився бортовий комп'ютер із навігаційною системою російською мовою.

Розширене застосування звукоізолюючих прокладок у кузовних швах і ефективний перерозподіл повітряних потоків при русі оновленого Pilot знижують рівень низько- і високочастотних дорожніх шумів і аеродинамічного гулу в салоні.

Також новинка відрізняється підвищеною безпекою. Наприклад, Honda Pilot-2012 здатен витримувати чотириразові навантаження при перекиданні на дах.

Продаж в Україні почнеться вже в січні 2012 року, вартість оновленого Pilot стартує від 376 400грн.