Новий п’ятидверний Honda Civic одержав найвищий бал по безпеці в рейтингу Euro NCAP

Новий п’ятидверний Honda Civic одержав найвищий бал по безпеці в рейтингу Euro NCAP
23 лютого 2012
Новий п’ятидверний Honda Civic одержав "5 зірок" у рейтингу Euro NCAP за безпеку й премію Euro NCAP Advanced Award за інноваційну систему попередження й зменшення пошкоджень від зіткнень CMBS.

У рейтингу Euro NCAP новий п’ятидверний Civic одержав п'ять зірок із п'яти можливих. Ця система оцінки дозволяє споживачеві легко скласти уявлення про безпеку автомобіля на підставі єдиної сумарної цифри. У ній враховується рівень безпеки водія, пасажирів, дітей і пішоходів. Із часу введення нової системи оцінки Euro NCAP усі протестовані автомобілі Honda одержували п'ять зірок.

Михіль ван Ратінген, генеральний секретар Euro NCAP:  "Дев'яте покоління хетчбека Civic справило враження на журі, яке виставило найвищі оцінки за всіма показниками. Цей автомобіль склав гідну конкуренцію суперникам у своєму щільно насиченому сегменті ринку, а завдяки системі CMBS увійшов і в рейтинг активної безпеки автомобіля Safety Assist".

Нагорода Euro NCAP Advanced Award вручається за найвищі досягнення в розробці передових технологій безпеки, для яких не передбачені окремі критерії оцінки. Новий п’ятидверний Civic одержав цю премію за інноваційну систему CMBS.

Чергова висока оцінка безпеки Civic і нагорода Euro NCAP Advanced Award іще раз підкреслюють виконання Honda зобов'язань по забезпеченню безпеки транспортних засобів на базі власних дослідних центрів і унікальних локацій для проведення краш-тестів.

Наприклад, центр краш-тестів у Точігі дозволяє вивчати зіткнення між моделями різних розмірів і ваги. Цей павільйон був відкритий у 2001 році і є першим у світовій практиці критим приміщенням такого типу. На основі отриманих результатів розробляються рішення для зменшення травматизму пасажирів і пішоходів.

Системи безпеки Honda Civic

Система курсової стійкості (VSA)

Система курсової стійкості (VSA) допомагає водієві контролювати машину на поворотах, при прискоренні й різких маневрах шляхом розподілу гальмівного зусилля між колесами й регулюванням обертів двигуна.   

Передова система сумісності елементів конструкції кузова ACE

Ексклюзивна розробка Honda, яка підвищує рівень захисту пасажирів і пом'якшує наслідки лобових ударів. ACE  працює як мережа взаємозалежних структурних елементів, які сприяють розподілу енергії удару в передній частині машини. Система зменшує силу удару, вектор якої спрямований у салон автомобіля з ACE, а також розсіює його енергію, спрямовану на зустрічний автомобіль. Ця технологія безпеки розроблена на основі даних, отриманих у результаті проведення краш-тестів у дослідному центрі Honda у Точігі.

Захист пішоходів

У новому Civic реалізовані технології, які забезпечують безпеку пішоходів. Серед них — двірники, які від'єднуються в момент удару, енергопоглинаючі кріплення крил і петлі капота, а також вільний простір у нижній частині капота, куди йде енергія деформації. Дослідження показали, що ці засоби безпеки суттєво знижують ступінь ушкоджень пішоходів при зіткненні з машиною, яка рухається.

Подушки й ремені безпеки

Водій і пасажир захищені вдосконаленими подушками безпеки SRS із технологією двоступінчастого розкриття. Усі сидіння обладнані трьохточковими механізмами екстреного натягування ременів безпеки, а передні обладнані  енергопоглинаючими переднатягувачами й обмежниками навантаження (ELR). Місця для кріплення ISOFIX позаду забезпечують безпечний і правильний монтаж/демонтаж дитячих крісел.

Система CMBS

Система попередження й зменшення пошкоджень від зіткнень (CMBS) Honda — це автономна система екстреного гальмування, обладнана радаром. На швидкостях понад 15 км/год вона виявляє транспортні засоби, які стоять ближче ніж за 100 метрів від її автомобіля або які рухаються в тому ж напрямку. При загрозі зіткнення система діє в три етапи:

  • Попереджає водія світло-звуковою сигналізацією (за 3 с до зіткнення);
  • У три прийоми затягує ремені безпеки й приступає до автоматичного гальмування (за 2 с до удару);
  • Безпосередньо перед зіткненням затягує ремінь пасажира переднього сидіння (використовуючи реверсивний натяжний пристрій, який відрізняється від піротехнічного пристрою в момент удару) і докладає найбільшого гальмівного зусилля.

Для максимального ефекту дії системи можуть доповнюватися діями водія. Усі дії CMBS оборотні, якщо зіткнення не відбулося (наприклад, коли машина в останній момент пішла зі шляху), натягування ременів слабшає, а світло-звукова сигналізація відключається.        

Переваги системи

Система CMBS призначена для запобігання зіткненням із автомобілями, які стоять на шляху руху або рухаються в тому ж напрямку. Дослідження показали, що основними причинами ДТП є неуважність водія. Система призначена для запобігання зіткненням як на низьких, типових для міського трафіка, так і на високих швидкостях на автострадах. У результаті таких аварій найпоширенішими травмами є пошкодження шийного відділу хребта, м'яких тканин грудної клітки й колін. Вивчаючи статистику ДТП у Німеччині і Євросоюзі в цілому, Honda дійшла висновку, що завдяки оснащенню автомобілів системою CMBS можна буде уникати або пом'якшувати наслідки 200 000–250 000 подій щорічно.

Оцінка роботи CMBS

Для визначення ступеня ефективності CMBS Honda провела два трекові випробування, під час кожного з яких створювалися ситуації, типові для реального світу. Для перевірки функціональності системи пілот-випробувач спрямовував машину до рухомих або статичних об'єктів. Він мав з'ясувати, чи буде система поводитися так, як від неї очікують: у потрібний час подавати світло-звукові сигнали, затягувати ремінь безпеки й здійснювати екстрене гальмування. Щоб визначити ефективність реакції водія на ці попередження, добровольців навмисно відволікали. Саме в той момент, коли їхня увага була максимально відвернена від дороги, автомобіль-макет, який рухався попереду, раптово гальмував. Вони не знали, що ця модель могла бути безпечно прибрана з дороги до зіткнення. Тому для чистоти експерименту кожен доброволець брав участь у випробуваннях тільки один раз.          

Доступність системи в різних моделях Honda

Для нових Honda Civic, Honda CR-V і Honda Accord система доступна тільки опційно в максимальних комплектаціях. При цьому в деяких країнах CMBS може бути доступна тільки як частина іншої опції в пакеті. Споживачеві слід уточнювати  у свого дилера, чи доступна система CMBS.

Про новий Civic

Новий Civic, розроблений спеціально для європейського ринку, пропонується в п'яти- і чотиридверній комплектаціях. У рейтингу Euro NCAP оцінювався п’ятидверний варіант. Модель увібрала в себе найсильніші якості попередника, піднявши їх на новий рівень. У нового Civic надзвичайно низькі викиди CO2. Його дизельний варіант викидає всього 110 г/км, забезпечуючи 150 к.с. потужності й 350 Нм крутного моменту.
Найвищі стандарти безпеки є обов'язковими для всіх автомобілів Honda, і новий Civic не виняток.

Про Euro NCAP

Euro NCAP надає автолюбителям достовірні незалежні оцінки безпеки найпопулярніших марок автомобілів, які продаються в Європі. Рейтинг, започаткований у 1997 році, сьогодні користується підтримкою семи європейських урядів, Європейської комісії, автомобільними й споживчими організаціями в кожній країні Євросоюзу. Euro NCAP є потужним каталізатором підвищення безпеки при створенні нових автомобілів.

Чинна система оцінювання була введена в лютому 2009 року і є зваженим коефіцієнтом, що поєднує різні показники автомобільної безпеки: дорослого пасажира (50%), дитини (20%) і пішохода (20%), які підсумовуються з балами за допоміжні засоби безпеки (10%).

Для включення автомобіля в рейтинг такі допоміжні засоби безпеки, як система курсової стійкості VSA Honda, мають бути встановлені як стандартне обладнання в 90% модельного ряду 2010-го року у всіх 27 країнах Євросоюзу.