Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Новий ролик про Civic Type R розкриває «іншу сторону» Honda

Новий ролик про Civic Type R розкриває «іншу сторону» Honda
03 листопада 2014
30 жовтня 2014 року Honda показала абсолютно новий інтерактивний онлайн-ролик, що висвітлює «іншу сторону» бренда в напередодні очікуваного з нетерпінням випуску нового автомобіля Civic Type R в 2015 році.

Honda має репутацію бренда, якому властиві інженерна перевага, технологічність і надійність, але в нього є й «інша сторона», створена спадщиною участі в перегонах та прагненням до інновацій, що перебуває в центрі цієї кампанії. 

У 2015 році компанія Honda випустить цілком новий Civic Type R, що обіцяє стати найбезкомпроміснішою та найпродуктивнішою моделлю, ідеально втілюючи цю «іншу сторону» марки. Як демонструє ролик, Type R – це ризиковий «альтер-его» хетчбека Civic, знайомого й шанованого клієнтами компанії. 

Режисер прагне продемонструвати ці дві сторони Honda, помістивши глядачів в центр захопливої подвійної оповіді. Розповідь розгортається в двох паралельних версіях – вдень і вночі. Денна розповідь зображає батька, що забирає дочок зі школи на білому Civic, щоб відвезти їх на свято-сюрприз. Нічна ж показує іншу сторону життя цього водія-поліцейського під прикриттям, що везе двох крадіїв творів мистецтва просто в руки поліції на яскравому червоному Type R. Зовсім різні за тоном, ці дві оповіді ідеально відображають одна одну композиційно. 

Ролик починається з автомобіля Civic удень, а далі напис спонукає глядача до дій водночас із початком руху автомобіля. З цього моменту можна перемикатися між розповідями про Civic і Type R, просто натискаючи клавішу ‘R’ на клавіатурі. Ефект різкий і збудливий – перемикання між двома історіями, що перегукуються, схоже на натиснення кнопки ‘R’ в новому Type R. 

Натиснення кнопки ‘R’ передає режисерський пульт в руки глядачів, дозволяючи їм перемикатися в режимі реального часу між двома дзеркальними розповідями. Звуковий супровід та схожість композиції створюють у глядача відчуття потужності «іншої сторони» Honda. 

Цей ролик був представлений на YouTube 30 жовтня 2014 року, почавши європейську кампанію, що триватиме в 2015 році. Подивитися відео можна тут: https://www.youtube.com/user/HondaVideo

В ролі подарунку для любителів перегонів Габріеле Тарквіні, успішний пілот команди Honda на Світовому чемпіонаті з перегонів, грає в ролику епізодичну роль. Одна мить – і він уже зник! Його поява покликана заохотити подальшу комунікацію глядачів у соціальних медіа. 

Мартін Молл, керівник відділу маркетингу Honda Motor Europe, сказав: «Ця кампанія знаменує дуже важливий для нашого бренду час. Civic Type R є однією з чотирьох новинок, запланованих компанією на 2015 рік. Так само, як і наші продукти мають репутацію інноваційних, наш стиль комунікацій доповнює цю їхню рису. Наприклад, ми більше нікого не знаємо, хто створював би інтерактивний користувацький контент таким же чином, що має додати нашому ролику особливої чарівності». 

Скотт Дунгаті, креативний директор агенції Wieden+Kennedy London, сказав: «Краса цієї ідеї полягає в простоті взаємодії. Простий рух, натиснення клавіші, дає глядачам можливість керувати роликом, перемикаючись між двома історіями. Це дуже приємно й привабливо – перестрибувати від світу Civic удень до наповнених адреналіном нічних пригод TYPE R. Це як брати участь у перегонах – з’являється відчуття влади й схвильованість. Ми сподіваємося, що завдяки цьому люди відчують «іншу сторону» Honda такою, як бачимо її ми».