Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

НОВИЙ СЕДАН HONDA CIVIC 2013 УЖЕ В УКРАЇНІ

НОВИЙ СЕДАН HONDA CIVIC 2013 УЖЕ В УКРАЇНІ
17 липня 2013

В офіційній дилерській мережі Honda в Україні стартують продажі оновленого седана Civic 2013. Яскравий зовнішній вигляд, нове оздоблення салону, потужний і економічний двигун, широкий набір функцій комфорту й безпеки – все це Civic 2013. В Україні автомобіль доступний від 19 липня із ціною від 200 000 грн.

Спортивний зовнішній вигляд
До екстер’єру Honda Civic 2013 значно додалося спортивності. В нової моделі змінилася форма капота й переднього бампера, який отримав хромоване оздоблення. Оновлення торкнулися й задньої частини – у Civic 2013 кришка багажника з хромованою оздобою й подовженими на неї фарами, а також новий задній бампер із відбивачами. Оновлений зовнішній дизайн робить автомобіль ще вишуканішим та сильнішим, а також виділяє седан на дорозі. Крім цього, обтічні обриси кузова покращують аеродинаміку, що сприяє зниженню витрат палива й дозволяє водієві відчути захопливе задоволення від керування.
 
Стильний і комфортний салон
Інтер’єр Civic 2013 був значно вдосконалений: в оформленні салону були використані нові якісні матеріали оббивки сидінь та їхнє оформлення, також з’явилася можливість придбати автомобіль зі шкіряним салоном у максимальній комплектації.

Технічне оснащення  Civic 2013 дозволяє швидко й легко контролювати роботу всіх систем автомобіля. У центрі органів керування інформаційний дисплей i-MID, за допомогою якого водій може відслідковувати функціонування систем автомобіля й переглядати зображення камери заднього огляду. Дисплей можна налаштовувати на свій смак.

Потужність та економність
Civic 2013 зберігає властиву цьому седанові динамічність. Автомобіль оснащений двигуном SOHC i-VTEC об’ємом 1,8 л, потужністю 141 к.с. Традиційно для Honda такий агрегат не просто дарує яскраві емоції від кермування, а й оптимізує споживання палива, а значить, робить авто економічнішим.
Передова система Eco Assist та економний режим роботи двигуна ECON покликані додатково скоротити витрати бензину та рівень шкідливих викидів.


Безпека на дорозі
Civic 2013 має широкий набір активних і пасивних систем безпеки: передні, бокові й навісні подушки безпеки, сенсор світла, система курсової стійкості (VSA), камера заднього огляду, система утримання на схилі (HSA), високоефективна гальмівна система і т.д.

Автомобіль можна придбати в усій офіційній дилерській мережі Honda в Україні.