Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

ЧЕРГОВИЙ ВИТОК ЕВОЛЮЦІЇ КОНЦЕПТУ NSX БУВ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ У ДЕТРОЙТІ НА АВТОШОУ

ЧЕРГОВИЙ ВИТОК ЕВОЛЮЦІЇ КОНЦЕПТУ NSX БУВ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ У ДЕТРОЙТІ НА АВТОШОУ
15 січня 2013
На Північноамериканському міжнародному автосалоні 2013 (NAIAS) публіка змогла вперше познайомитися з інтер'єром оновленого концепту нового покоління NSX, який Honda представила на стенді Acura.

Зовні автомобіль зберіг свій оригінальний стиль, включаючи низьку й широку посадку, аеродинамічну форму кузова й різкі контури, які надають суперкару високотехнологічного вигляду.

Інтер'єр концепту наочно демонструє вектор розвитку дизайну майбутніх поколінь NSX. Неймовірно широкий огляд, зручне водійське місце й інтуїтивний Simple Sports Interface (Простий спортивний інтерфейс), який виключає зайві рухи. Усі ці деталі забезпечують точну взаємодію людини з машиною, даруючи максимальне задоволення від водіння.

NSX – це спортивний автомобіль нового покоління, який поєднує міць і динаміку суперкара з низьким рівнем шкідливих викидів. Новий NSX має середньомоторне компонування, у центрі якого шестициліндровий інжекторний V-подібний двигун із прямим упорскуванням, що працює паралельно з гібридною системою Honda Sport Hybrid SH-AWD (Super Handling All-Wheel Drive).

 Як повідомлялося раніше, новий NSX розробляється міжнародною дослідницькою  командою Honda на чолі з дизайнерами й інженерами центру Honda R&D Americas, Inc який розташований у Лос-Анджелесі (Каліфорнія) і Раймонд (Огайо). Виготовлятися новий NSX буде на підприємстві в Огайо.

Оновлений концепт NSX буде показаний у Європі на стенді Honda під час Женевського автосалону в березні 2013 року.