Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Оновлений кросовер Honda CR-V офіційно продаватиметься в Україні з жовтня

Оновлений кросовер Honda CR-V офіційно продаватиметься в Україні з жовтня
18 вересня 2015
Honda CR-V – це автомобіль, який неодноразово отримував титул «Кращого компактного SUV» та один із найпопулярніших кросоверів у світі. Оновлений Honda CR-V ввібрав у себе бездоганний стиль й керованість від седану, місткість та комфорт від мінівена та прохідність від позашляховика. Цей автомобіль здатний дарувати радість від кожної подорожі як далеко за місто, так і в самому мегаполісі.

Починаючи з 1997 року, більш 750000 CR-V було продано в Європі, при цьому практично 50000 одиниць - протягом 2014 року. В Україні CR-V 2015 модельного року офіційно почне продаватись в дилерській мережі Honda з 9 жовтня.

Стильний зовнішній вигляд оновленого кросовера підкреслюється новою елегантною решіткою радіатора, та зміненими формами бампера та капота, але окремої уваги заслуговує нова оптика: ксенонові фари головного світла та світлодіодні вогні денного світла.

Рельєфна виштамповка бокової частини, а також оригінальні 18-дюймові колісні диски з унікальним дизайном додають спортивного та більш агресивного зовнішнього вигляду автомобілю на дорозі. А широкі пропорції кузова підкреслюють місткість і функціональність CR-V.

Оновлений кросовер Honda CR-V створювався не лише з урахуванням величезного інженерного досвіду, накопиченого фахівцями компанії за роки успішної роботи, а також  і потреб українського ринку.

В усіх комплектаціях CR-V 2015 модельного року  оснащується бензиновим двигуном з прямим впорскуванням I-VTEC, об’ємом 2,4 л.,  потужністю 188 к.с. та  автоматичною трансмісією з варіатором (CVT). Крім того, саме для українського ринку, був збільшений дорожній просвіт на 15 мм, в порівнянні з попередньою моделлю кросовера, додано функцію електрообігріву зони спокою склоочисників, а декоративні хромовані накладки стали більш стійкими до особливостей місцевих погодніх умов.  До того ж, економічність для нашого ринку завжди була актульним та вагомим фактором при виборі автомобіля, тож можливість використання палива А-92 водії оцінять позитивно.  Середні витрати бензину, заявлені виробником, в змішаному циклі лише 7,9 л/100 км.

За рахунок більш функціональної мультимедійної системи Honda Connect  з сенсорним 7-ми дюймовим дисплеєм,  CR-V є однією з найбільш оснащених моделей в класі. Операційна система  Android надає можливість підключення до Інтернету через Wi-Fi, або смартфон, а також встановлення корисних додатків з Honda App Centre. Скориставшись даною системою, власник CR-V отримає доступ до безлічі функцій: Інтернет-радіо, соціальних мереж , погоди, новин, інформації про пробки, підкасти, аудіо-книги та ін..

Крім того, мультимедійна система підтримує відтворення музики з різних джерел - USB, Bluetooth, iPod. Навігація функціонує на основі карт, розроблених компанією Garmin. Особливо варто відзначити бездротовий телефонний зв'язок, який здійснюється завдяки технології HFT.

Для українських покупців CR-V буде пропонуватися в 4-х комплектаціях: базова Elegance, Sport, Executive, та з найповнішим оснащенням – Premium. 

Ціни на оновлений кросовер будуть анонсуватись додатково.