Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

ПЕРЕМОГА ГАБРІЕЛЕ ТАРКВІНІ НА ПЕРЕГОНАХ У СОНОМІ ЗМІЦНИЛА ПОЗИЦІЇ HONDA В ЧЕМПІОНАТІ WTCC

ПЕРЕМОГА ГАБРІЕЛЕ ТАРКВІНІ НА ПЕРЕГОНАХ У СОНОМІ  ЗМІЦНИЛА ПОЗИЦІЇ HONDA В ЧЕМПІОНАТІ WTCC
13 вересня 2013

Автогонець Honda Габріеле Тарквіні прийшов до фінішу першим в ході других перегонів чемпіонату з турінгу на трасі Сонома (Каліфорнія, США). Це його другий тріумф у сезоні й дев’ятнадцята перемога в кар’єрі. Крім цього, такий результат закріпив за Honda статус переможця в поточному конструкторському чемпіонаті WTCC. Результати автомобілів Honda Civic WTCC (1-е, 3-е і 5-е місця) стали черговим підтвердженням чудової роботи інженерів.

Габріеле Тарквіні практично відразу обійшов автогонця, що перебував у поул-позиції, а далі тільки збільшив відрив. В результаті він фінішував із перевагою 2,4 секунди. «Мій старт – чудовий приклад того, як обходити задньопривідний автомобіль. Ця перемога багато означає для мене, для команди, і, звісно, для Honda», – коментує досвідчений італійський автогонець. Завдяки першому місцю на Сономі Габріеле Тарквіні перемістився на другий рядок Чемпіонату пілотів, при тому, що до кінця сезону залишається ще шість перегонів.

Норберт Мікеліш, автогонець команди Zengo Motorsport, що виступає на Honda Civic WTCC, доклав максимум зусиль, щоб завоювати призове місце. Він початково був налаштований потрапити в трійку лідерів у США, тому, стартувавши в другому ряду, відразу ж став переслідувати власника поула. На половині дистанції Мікеліш був змушений захищати позицію від поточного лідера Чемпіонату, але молодий угорський автогонець вистояв під тиском досвідченого пілота й зумів фінішувати третім.  

Що стосується Тьягу Монтейру, то він теж чудово виступив на Сономі: стартував восьмим, а до фінішу прийшов п’ятим. «У мене в цьому році були не найвидатніші заїзди, але добрий результат на такій трасі перекриває всі невдачі сезону. Попереду нас очікує траса Судзука, де ми стартували з нашими  Civic минулого року, а тепер настав час дізнатися, як ми про двинулися в удосконаленні автомобіля».

Тріумф Honda Civic WTCC прокоментував також Дайсуке Хоріучі, керівник проекту WTCC в науково-дослідницькому центрі Honda: «Це чудовий вік-енд для нас. Ми побачили, що внесені в двигун доопрацювання показують чудовий результат. Пілоти й команда виконали велику роботу. Наші результати в США напевно заінтригують японських фанатів, яких 22 вересня очікують наступні перегони на трасі Судзука. Особливо, враховуючи, що ще одним автомобілем Honda Civic WTCC буде керувати пілот Такуя Ізава».

Результати других перегонів на трасі Сонома:

1. Габріеле Тарквіні – Honda Civic WTCC;

2. Мехді Беннані–  BMW320 TC;

3. Норберт Мікеліш – Honda Civic WTCC;

4. Іван Мюллер – Chevrolet Cruze 1.6T;

5. Тьягу Монтейру – Honda Civic WTCC.