Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Перемога Honda в світовому чемпіонаті з перегонів у Китаї

Перемога Honda в світовому чемпіонаті з перегонів у Китаї
15 жовтня 2014
Honda Civic WTCC взяв першу перемогу в Світовому чемпіонаті з перегонів у Шанхаї – Мехді Беннані прийшов першим у других перегонах, при цьому ставши першим марокканцем і першим пілотом-арабом, що переміг у перегонах Міжнародної автомобільної федерації. Тьяго Монтейро за кермом Castrol Honda Civic посів друге місце в загальному заліку, а Норберт Міцеліс – п’яте.

«Це фантастичне відчуття, мені здається, що я сплю», – сказав Мехді зі слізьми радості. «Я мріяв про перемогу роками. Хочу подякувати Його Величності Королю Марокко за те, що зробив це можливим, а також висловити вдячність своїй сім’ї за незмінну підтримку, компанії Honda, J.A.S. Motorsport і, звісно, моїй команді. Від початку й до кінця я виклався на всі 100%. Це було чудово».

Мехді знадобилося кілька хвилин, щоб віддихатися, взяти національний прапор Марокко й зайняти верхню сходинку подіуму під звуки національного гімну, що вперше звучав на Світовому чемпіонаті з перегонів.

Перемозі радіють усі причетні до команди Honda. Алесандро Маріані, керівний директор J.A.S. Motorsport, сказав: «Це знаменна перемога і для Honda, і для всіх фанатів автомобіля Civic. Вона дісталася нам по праву. Всі дуже тяжко працювали упродовж останніх місяців та тижнів, так що перемога всіх надихатиме».

Це був знаменний день для Honda, оскільки Civic також дістав першу перемогу в національному Китайському чемпіонаті з перегонів.