Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Поповнення в лінійці позашляхових мотоциклів Honda – новий XR150L

Поповнення в лінійці позашляхових мотоциклів Honda – новий XR150L
17 липня 2014
Компанія «Хонда Україна» рада представити всім любителям двоколісних машин ще одну мотоциклетну новинку – позашляховий байк XR150 – новий представник легендарної лінійки позашляхових мотоциклів Honda. XR150 заміняє добре перевірений і випробуваний XR125L.

Двигун XR150 обладнаний новим зрівноважним валом, який знижує вібрацію для м’якшого руху, що особливо радує, коли доводиться проводити години за кермом. Цей двигун також має підвищену потужність і 5-ступнічасту коробку передач, які легко перемикати. XR150 також може похвалитися винятковим 12-літровим паливним баком, що дозволяє не перейматися заправленням досить довго. Електричний запуск двигуна полегшує життя за будь-якої погоди, а разюче низька передача дозволяє максимально уповільнити рух, якщо в цьому є потреба.

XR150L – це надійний мотоцикл, не вимагає значних зусиль і витрат на догляд. Цей байк також має комфортніше сидіння, сучасну панель приладів, нову фару й покращену конструкцію корпуса. XR150L – надійний, тривкий, легкий і жвавий мотоцикл, що не боїться бруду.