Святковий фестиваль до семиріччя фан-руху Honda: новий масштаб, новий рекорд

Святковий фестиваль до семиріччя фан-руху Honda: новий масштаб, новий рекорд
07 вересня 2011
3 вересня на автодромі "Чайка" відбувся фестиваль, присвячений семиріччю фан-руху Honda в Україні під егідою автоклубу "Хонда Родина".

Це було наймасштабніше святкування за всю історію руху: понад 1500 гостей, перегони Honda Open Cup, живий рок-концерт, безліч змагань, конкурсів і спортивний рекорд, офіційно зареєстрований представником "Книги рекордів України".

Фестиваль відбувся у рамках святкування 7-го дня народження автоклубу "Хонда Родина" і був присвячений інформуванню якомога більшої кількості людей про фан-рух Honda, про його філософію, цілі й досягнення.

Нові масштаби святкування дозволяють говорити, що воно стало наступною відправною точкою в розвитку руху й залученні учасників у його лави.

Організаторами події стала Всеукраїнська громадська організація "Хонда Родина". "Хонда Родина" є одним із найбільших і найактивніших автоклубів країни, піонером фан-руху автомобілістів України. За сім років існування вона виявила себе не просто як об'єднання однодумців, але і як соціально-відповідальна організація, сприяючи підвищенню культури на дорогах, надаючи матеріальну допомогу дитбудинкам, хворим дітям і автомобілістам, які постраждали в автокатастрофах.

Олексій Лупій, голова правління Всеукраїнської громадської організації "Хонда Родина": "Для нас дуже важливо, що цього року наш фан-рух відзначив свій черговий день народження у форматі масштабного фестивалю, який привернув увагу до "Хонда Родина" небувалої кількості нових людей. Насамперед, це значить, що рух росте і що тепер ми маємо ще більше сил і нових ідей для активного відпочинку, а також для взаємодопомоги на дорогах. Нам дуже приємно, що свято цього року відбулося "по-родинному": багато хто  відпочивав із дітьми, а це значить, що рух поповнюється цілими родинами".

Таку Касахара, президент компанії "Хонда Україна": "Приємно, що власники автомобілів і мотоциклів Honda проводять дозвілля разом і залучають до свого активного відпочинку нових людей. А також те, що фан-рух створений за власною ініціативою людей, які розділяють цінності Honda. Ми раді підтримати це починання, оскільки поважаємо лояльність наших клієнтів і намагаємося спілкуватися з ними безпосередньо. Ми впевнені, що на рух "Хонда Родина" чекає велике майбутнє".

Фестиваль почався з руху автоколони Honda через увесь Київ із зупинкою на Контрактовій площі. На автодромі "Чайка" учасників і гостей чекали гоночні заїзди, рок-концерт, а також дитячий розважальний майданчик із атракціонами, настільними іграми, електромобілями й сигвеями для катання.

Програма святкування включала безліч конкурсів і нагороджень.

У номінації "Молодо-зелено" (найбільш новий і необ'їжджений автомобіль) переміг Honda Civic із пробігом усього 68 кілометрів. Нагороду в категорії "Пожиратель доріг" за найбільший пробіг одержав також Honda Civic, на спідометрі якого було зафіксовано 650 000 км. Також був відзначений найбільш "заслужений" автомобіль Honda із присутніх на святі: у номінації "Honda Супер-стар" переміг Honda Prelude 1983 року випуску.

У номінації "Кращий загальний тюнінг", у якій оцінювалися внутрішні й зовнішні поліпшення автомобіля, переміг Honda Civic глибокого темно-бордового, практично чорного кольору з агресивним зовнішнім тюнінгом у стилі шолома Дарта Вейдера із "Зоряних воєн".

Кульмінаційним моментом став рекорд України в перетягуванні колони легкових автомобілів поодинці. Про його встановлення й реєстрацію офіційно оголосили "найдужча людина країни" ведучий Василь Вірастюк і представник "Книги рекордів України" Ігор Підчепій. Героєм став український силач Олексій Копишинський. Менш ніж за півхвилини він протягнув зв'язку з 30 легкових автомобілів Honda з пасажирами загальною вагою 43 580 кг на відстань 31 метр.

Закінчилося святкування нагородженням численних переможців традиційної гонки Honda Open Cup у різних номінаціях особистого й командного заліків.