Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Представлений дизайн нової Honda S2000

Представлений дизайн нової Honda S2000
12 листопада 2017
Ось так може виглядати спортивний автомобіль наступного покоління від Honda.

Honda S2000 - це один з найбільш знакових спортивних автомобілів, коли-небудь зроблених японським автовиробником. Цей культовий автомобіль, у якого все ще є лояльність клієнтів майже через десять років після того, як остання модель з'їхала з конвеєра.

Зараз ми готові представити вам перші офіційні фотографії Honda Sports Vision Gran Turismo. У назві є натяк на те, що спортивний автомобіль Honda можна буде побачити в грі Gran Turismo. Комп'ютерний рендеринг спорткара дуже схожий з дизайном Honda NSX. До того ж в ньому помітні раніше показані візуальні моделі Honda S2000 нового покоління.

Концепт є передвісником нової Honda S2000. На даний момент відомо, що модель 2-ї генерації буде середньомоторною, а разом з родстером буде вперше запропоновано купе.

Спорткар імовірно буде оснащений 2,0 л, 400-сильним туробомотором від Honda Civic Type R 2017, додатково до цього авто отримає 8-ми ступеневу КПП з двома зчепленнями.

На сьогодні, є інформація про те, що серійний Honda S2000 планується представити в 2018 році, прем'єра буде присвячений до 20-ти річчю моделі та 70-річному ювілею бренду Honda. Можлива вартість автомобіля Honda Sports Vision Gran $ 50 0000.