Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Прем’єри Honda на Пекінському автосалоні

Прем’єри Honda на Пекінському автосалоні
30 квітня 2014
Компанія Honda Motor (China) Investment Co., Ltd., власний підрозділ Honda в Китаї, представила новий концепт Concept B на 13-му Пекінському міжнародному автосалоні. Серійна модель на основі Concept B має з’явитися на ринку вже через два роки. Серед інших новинок автошоу: нові Spirior і VEZEL, а також третє покоління Fit.

«Ми продовжуємо просувати ідею місцевого виробництва, що дозволяє нам оперативно надавати китайським споживачам найсвіжіші технології та нові продукти, які враховують локальні потреби клієнтів, – коментує Таканобу Іто, президент і генеральний директор Honda Motor Co., Ltd. – З нашими останніми еко-розробками, такими як гібриди, Honda зможе стати лідером із відповідності китайським еко-стандартам CAFE, що є найсуворішими в світі й пропонують китайськими автомобілістам по-новому глянути на свій стиль життя та ставлення до захисту довкілля».

Презентація Concept B

Concept B – це концепт 5-дверного авто, розробленого спеціально для китайського ринку. Компактний хетчбек, такий популярний серед китайської молоді, поєднує стильний екстер’єр й абсолютну практичність. Тепер ведеться готування до випуску серійної версії авто, яке Honda планує представити за два роки.

Світова прем’єра концепту нового Spirior

Спільне підприємство з виробництва та продажу авто на китайському ринку, Dongfeng Honda Automobile Co., Ltd., представило концепт абсолютно нового Spirior. Від моменту першої презентації в 2009 році Spirior дарує максимальне задоволення від водіння завдяки втіленню найпередовіших технологій. Почасту цей автомобіль вибирає нове покоління міських жителів, що прагнуть проявити свою індивідуальність. Оновлення в Spirior торкнулися дизайну екстер’єру, ходових характеристик, систем комфорту й безпеки. З цим передовим авто Honda планує встановити нову планку а категорії спортивних седанів. Планується, що в продажу в Китаї автомобіль з’явиться вже в кінці цього року.

Представлений новий VEZEL

Guangqi Honda Automobile Co., Ltd., спільне підприємство з виробництва та продажу автомобілів Honda в Китаї, презентувало абсолютно новий VEZEL. Авто буде представлено в сегменті средньорозмірних SUV, популярність яких на китайському ринку продовжує зростати. Об’єднуючи екстер’єр купе й унікальну практичність SUV, VEZEL демонструє найкращий у класі об’єм салону й високу паливоощадність. Guangqi Honda планує представити модель на ринку вже в цьому році.

Третє покоління Fit

Через 10 років від моменту першої презентації Fit в Китаї Guangqi Honda представляє третє покоління популярної моделі компактного хетчбека. Авто отримало оновлення в дизайні екстер’єру й інтер’єру, були покращені ходові характеристики, маневровість і паливна економічність, підвищена комфортабельність, додано нове обладнання. Автомобіль з’явиться на китайському ринку вже 29 травня 2014 року з орієнтацією переважно на молодих споживачів.