Прем’єри Honda на Пекінському автосалоні

Прем’єри Honda на Пекінському автосалоні
30 квітня 2014
Компанія Honda Motor (China) Investment Co., Ltd., власний підрозділ Honda в Китаї, представила новий концепт Concept B на 13-му Пекінському міжнародному автосалоні. Серійна модель на основі Concept B має з’явитися на ринку вже через два роки. Серед інших новинок автошоу: нові Spirior і VEZEL, а також третє покоління Fit.

«Ми продовжуємо просувати ідею місцевого виробництва, що дозволяє нам оперативно надавати китайським споживачам найсвіжіші технології та нові продукти, які враховують локальні потреби клієнтів, – коментує Таканобу Іто, президент і генеральний директор Honda Motor Co., Ltd. – З нашими останніми еко-розробками, такими як гібриди, Honda зможе стати лідером із відповідності китайським еко-стандартам CAFE, що є найсуворішими в світі й пропонують китайськими автомобілістам по-новому глянути на свій стиль життя та ставлення до захисту довкілля».

Презентація Concept B

Concept B – це концепт 5-дверного авто, розробленого спеціально для китайського ринку. Компактний хетчбек, такий популярний серед китайської молоді, поєднує стильний екстер’єр й абсолютну практичність. Тепер ведеться готування до випуску серійної версії авто, яке Honda планує представити за два роки.

Світова прем’єра концепту нового Spirior

Спільне підприємство з виробництва та продажу авто на китайському ринку, Dongfeng Honda Automobile Co., Ltd., представило концепт абсолютно нового Spirior. Від моменту першої презентації в 2009 році Spirior дарує максимальне задоволення від водіння завдяки втіленню найпередовіших технологій. Почасту цей автомобіль вибирає нове покоління міських жителів, що прагнуть проявити свою індивідуальність. Оновлення в Spirior торкнулися дизайну екстер’єру, ходових характеристик, систем комфорту й безпеки. З цим передовим авто Honda планує встановити нову планку а категорії спортивних седанів. Планується, що в продажу в Китаї автомобіль з’явиться вже в кінці цього року.

Представлений новий VEZEL

Guangqi Honda Automobile Co., Ltd., спільне підприємство з виробництва та продажу автомобілів Honda в Китаї, презентувало абсолютно новий VEZEL. Авто буде представлено в сегменті средньорозмірних SUV, популярність яких на китайському ринку продовжує зростати. Об’єднуючи екстер’єр купе й унікальну практичність SUV, VEZEL демонструє найкращий у класі об’єм салону й високу паливоощадність. Guangqi Honda планує представити модель на ринку вже в цьому році.

Третє покоління Fit

Через 10 років від моменту першої презентації Fit в Китаї Guangqi Honda представляє третє покоління популярної моделі компактного хетчбека. Авто отримало оновлення в дизайні екстер’єру й інтер’єру, були покращені ходові характеристики, маневровість і паливна економічність, підвищена комфортабельність, додано нове обладнання. Автомобіль з’явиться на китайському ринку вже 29 травня 2014 року з орієнтацією переважно на молодих споживачів.