Президент Honda Aircraft Company Мічімаса Фуджино отримає нагороду за конструювання HondaJet

Президент Honda Aircraft Company Мічімаса Фуджино отримає нагороду за конструювання HondaJet
20 серпня 2014
Пан Мічімаса Фуджино, президент і виконавчий директор Honda Aircraft Company, буде удостоєний премії від SAE International (Асоціація інженерів автотранспорту) імені Кларенса Джонсона за дизайн і розроблення повітряно-космічного літака. Пан Фуджино отримає ці нагороду під час конференції й виставки, організованої SAE, що проходитиме 22-25 вересня 2015 року в Сієтлі, штат Вашингтон, США.

З 1992 року цю премію вручають спеціалістам, що впродовж своєї кар’єри відзначилися, зробивши вагомий внесок у дизайн і розроблення інноваційних літаків та/або космічних літальних апаратів. Цю нагороду заснував фонд компанії Lockheed Advanced Development.

Пан Фуджино відповідальний за дослідження та розробку, виготовлення, продаж і маркетинг інноваційного літака HondaJet. Він почав свою кар’єру на посаді інженера, а зараз обіймає пост віце-президента Honda R&D Americas Inc., а також керівника проекту HondaJet – він очолював усі проектні задачі з його конструювання.

Розроблений паном Фуждино «з нуля» дизайн інноваційного легкого літака, що міг би досягати високих швидкостей і водночас мати високу паливну ефективність, став основою для розроблення ключових технологій HondaJet. Запропоновані ним інноваційні конфігурації дозволили HondaJet досягнути найвищих швидкостей, паливоощадності, й отримати найбільший простір кабіни й багажного відділення серед літаків його класу.

Пан Фуджино був удостоєний численних міжнародних нагород і відзнак, у точу числі нагороди від Міжнародної ради авіаційних наук (2014), нагороди за розроблення літака від Американського інституту аеронавтики й астронавтики (AIAA) (2012), нагороди за розроблення технологій (2004) від Японської асоціації авіаційних та космічних наук (JSASS). Його дослідження й теорії в галузі конструювання літаків, просунутої аеродинаміки й аеропружності були опубліковані в численних технічних та академічних журналах. Також йому належать кілька патентів. 

 

Інформація про SAE International

SAE International – світова асоціація, що прагне виступати основним джерелом знань для інженерів. Об’єднуючи понад 145 000 інженерів та технічних експертів, вона є лідером в галузі знань та компетенції в широкому спектрі галузей промисловості. Вона веде свою діяльність, на основі двох пріоритетів: заохочення постійного навчання інженерів, що займаються мобільністю, й встановлення стандартів для промислової машинної індустрії. Вона прагне до того, щоб зробити світ кращим за допомогою роботи благодійного фонду SAE, що займається такими програмами,як A World in Motion® («Світ у русі») й Collegiate Design Series™ («Університетське моделювання»).