Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Президент Honda Europe повідомив про розширення лінійки автомобілів Civic

Президент Honda Europe повідомив про розширення лінійки автомобілів Civic
03 жовтня 2012
Президент Honda Europe Манабу Нішима на Паризькому автосалоні анонсував повністю новий Civic універсал і підтвердив появу в 2015 році нового Civic Type R, який розробляється спеціально для європейського ринку.

Нова модифікація європейського Civic буде виконана в кузові типу універсал. Автолюбителі зможуть побачити концепт автомобіля в наступному році.

Драйв і спорт – невід'ємна частина ДНК Honda. На додачу до вже анонсованого суперкара наступного покоління NSX, Honda обіцяє розробити для Європи повністю новий Civic Type R. Гоночні автомобілі серії Type R користуються заслуженою популярністю численних шанувальників. Нова модель покликана ще вище підняти планку керованості й ходових якостей. Автомобіль буде пристосований до європейського ринку.

У його створенні будуть застосовуватися технології Honda, випробувані під час участі в Чемпіонаті світу з шосейно-кільцевих автоперегонів у класі туринг (WTCC). Завдання інженерів компанії – створити найшвидший передньоприводний автомобіль на гоночній трасі Нюрбургринг. Новинку планується представити в 2015 році.