Президент Honda Motor Co. розповів про плани розвитку компанії

Президент Honda Motor Co. розповів про плани розвитку компанії
04 березня 2016
Днями Президент і Генеральний директор Honda Motor Co. Такахіро Хачіго, поділився планами і оголосив про організаційні зміни в структурі компанії.пм

З метою оптимізації роботи, з 1 квітня 2016 року в Honda Motor Co відбудеться низка кадрових доповнень.

«Ми створимо структуру, в рамках якої команди розробників зможуть зосередитися на створенні одного автомобіля і продукту, розвиваючи свої ідеї в рамках узгодженої концепції. Ми додамо кілька нових позицій, з тим, щоб відповідальні особи могли стежити за процесом створення продукту, працювати спільно над дизайном моделей Honda і Acura. Завдяки цим змінам, ми зможемо внести коригування в структуру розвитку і, відповідно, підкреслити в наших автомобілях унікальні характеристики, якими славляться наші марки. Крім того, такі напрямки нашої роботи як виробництво, закупівлі, контроль якості, сервіс і продаж - стануть більш прозорими, що дозволить оперативно приймати прості та ефективні рішення», - прокоментував президент і генеральний директор Honda Motor Co, Такахіро Хачіго.

Також було оголошено про плани компанії щодо подальшої розробки гібридних моделей і транспортних засобів, що працюють на водневих паливних елементах.

Уже в березні 2016 року в Японії стартують продажі Clarity Fuel Cell. Нове ж покоління силових установок на паливних елементах, що розробляється спільно Honda і General Motors, планується запустити в 2020 році.

«У наших планах досягнення обсягу реалізації моделей без викидів CO2 на рівні 2/3 від всіх продажів до 2030 року», - прокоментував президент і генеральний директор Honda Motor Co, Такахіро Хачіго.

Що стосується Європейського ринку, про успіхи Honda говорить статистика: в останньому кварталі 2015 року, продажі зросли на 9%, а в січні - на 36%. Попит на моделі Honda в Старому Світі вже сформував замовлення більше, ніж 11 000 нових HR-V, а також зібрано більше 6000 замовлень на новий Jazz. 80% Civic Type R для цього кварталу вже продано.

«Таким чином, новий модельний ряд Honda дозволяє збільшити наші продажі, і ми відчуваємо впевненість в нашому бізнесі. У 2016 році, ми очікуємо, що кількість проданих автомобілів перевищить 160 000 одиниць, що забезпечить зростання на 17%, в порівнянні з 2015 р, після чого ми зробимо наступний крок, назустріч до 200 000 проданих автомобілів в Європі»- зазначив Такахіро Хачіго, під час виступу на Міжнародному Автосалоні в Женеві.

Якщо говорити про інші регіони, кадрові перестановки відбудуться на одному з найбільших ринків Honda, в Північноамериканському підрозділі компанії. Починаючи з 1 квітня 2016 року року, на посаду Виконавчого директора та Президента компанії Honda North America, Inc. (HNA) перейде Тошіякі Мікошіба, також він займе посаду Президента і Головного операційного директора Північноамериканського підрозділу регіональних операцій Honda Motor Co., Inc.

В даний час Тошіякі Мікошіба займає посаду Президента компанії Honda Motor Europe Ltd. і Головного операційного директора Європейського підрозділу регіональних операцій, і замінить Такуджі Ямато, який збереже позицію Старшого керуючого директора Honda Motor Co., Ltd., до виходу на пенсію.

Крім того, найближчим часом дев'ять ТОП-менеджерів компанії вийдуть на пенсію, а на їх місце прийдуть молодші керівники, що допоможе Honda Motor Co. сформувати нову команду лідерів для досягнення поставлених цілей.