Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Президент Honda Motor Co. розповів про плани розвитку компанії

Президент Honda Motor Co. розповів про плани розвитку компанії
04 березня 2016
Днями Президент і Генеральний директор Honda Motor Co. Такахіро Хачіго, поділився планами і оголосив про організаційні зміни в структурі компанії.пм

З метою оптимізації роботи, з 1 квітня 2016 року в Honda Motor Co відбудеться низка кадрових доповнень.

«Ми створимо структуру, в рамках якої команди розробників зможуть зосередитися на створенні одного автомобіля і продукту, розвиваючи свої ідеї в рамках узгодженої концепції. Ми додамо кілька нових позицій, з тим, щоб відповідальні особи могли стежити за процесом створення продукту, працювати спільно над дизайном моделей Honda і Acura. Завдяки цим змінам, ми зможемо внести коригування в структуру розвитку і, відповідно, підкреслити в наших автомобілях унікальні характеристики, якими славляться наші марки. Крім того, такі напрямки нашої роботи як виробництво, закупівлі, контроль якості, сервіс і продаж - стануть більш прозорими, що дозволить оперативно приймати прості та ефективні рішення», - прокоментував президент і генеральний директор Honda Motor Co, Такахіро Хачіго.

Також було оголошено про плани компанії щодо подальшої розробки гібридних моделей і транспортних засобів, що працюють на водневих паливних елементах.

Уже в березні 2016 року в Японії стартують продажі Clarity Fuel Cell. Нове ж покоління силових установок на паливних елементах, що розробляється спільно Honda і General Motors, планується запустити в 2020 році.

«У наших планах досягнення обсягу реалізації моделей без викидів CO2 на рівні 2/3 від всіх продажів до 2030 року», - прокоментував президент і генеральний директор Honda Motor Co, Такахіро Хачіго.

Що стосується Європейського ринку, про успіхи Honda говорить статистика: в останньому кварталі 2015 року, продажі зросли на 9%, а в січні - на 36%. Попит на моделі Honda в Старому Світі вже сформував замовлення більше, ніж 11 000 нових HR-V, а також зібрано більше 6000 замовлень на новий Jazz. 80% Civic Type R для цього кварталу вже продано.

«Таким чином, новий модельний ряд Honda дозволяє збільшити наші продажі, і ми відчуваємо впевненість в нашому бізнесі. У 2016 році, ми очікуємо, що кількість проданих автомобілів перевищить 160 000 одиниць, що забезпечить зростання на 17%, в порівнянні з 2015 р, після чого ми зробимо наступний крок, назустріч до 200 000 проданих автомобілів в Європі»- зазначив Такахіро Хачіго, під час виступу на Міжнародному Автосалоні в Женеві.

Якщо говорити про інші регіони, кадрові перестановки відбудуться на одному з найбільших ринків Honda, в Північноамериканському підрозділі компанії. Починаючи з 1 квітня 2016 року року, на посаду Виконавчого директора та Президента компанії Honda North America, Inc. (HNA) перейде Тошіякі Мікошіба, також він займе посаду Президента і Головного операційного директора Північноамериканського підрозділу регіональних операцій Honda Motor Co., Inc.

В даний час Тошіякі Мікошіба займає посаду Президента компанії Honda Motor Europe Ltd. і Головного операційного директора Європейського підрозділу регіональних операцій, і замінить Такуджі Ямато, який збереже позицію Старшого керуючого директора Honda Motor Co., Ltd., до виходу на пенсію.

Крім того, найближчим часом дев'ять ТОП-менеджерів компанії вийдуть на пенсію, а на їх місце прийдуть молодші керівники, що допоможе Honda Motor Co. сформувати нову команду лідерів для досягнення поставлених цілей.