Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Розумна розкіш: Acura тепер офіційно доступна в Україні

Розумна розкіш: Acura тепер офіційно доступна в Україні
24 березня 2014
Світ Acura розчинив двері для українських автомобілістів. Офіційна презентація преміального бренду Acura відбулася 20 березня 2014 року у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». На заході були присутні зірки українського шоу-бізнесу та журналісти провідних видань.

Презентація Acura наочно показала, як можна розширити межі свого уявлення про преміальні автомобілі. Гості заходу буквально опинилися в самому центрі світу бренду. Одна за одною підіймалися стіни зали, занурюючи глядачів у цінності  Acura, що транслювалися на трьох велетенських екранах, які відкрилися перед гостями. Кульмінацією стало підняття четвертої стіни, своєрідного бар’єру, що приховував автомобілі Acura. Гості побачили три розкішних MDX, а президент «Хонда Україна» оголосив про офіційних вихід бренду на український ринок. За мить зала освітилася світлом фар, а два MDX з’їхали зі стенду й плавно проїхали в залу в безпосередній близькості до глядачів.

 «Сьогодні прагнення преміальних брендів досягнути досконалості робить їх схожими один на одного. Головна відмінність полягає у філософії бренду, що виражена в конструкції автомобіля. Acura завжди вірна філософії розумної розкоші, – підкреслив Таку Касахара, президент «Хонда Україна». – В центрі світу Acura – людина. Наша мета – не складні технології заради технологій, а інтелектуальні рішення, в основі яких лежить синергія людини й механізму. Ще одна відмінність – сервісне обслуговування. Ми зосереджені на кожній конкретній потребі клієнта й запропонуємо українцям ряд рішень, що відповідають саме їхнім очікуванням».

Бренд Acura відповідає ключовим вимогам сучасного світу. Завдяки передовим технологіям Acura допомагає своєму власникові зберегти кожну дорогоцінну секунду, зберігаючи головну розкіш – час. При цьому технології не пригноблюють власника, залишаючи йому функцію контролю. Acura буквально продовжує свого власника, домагаючись ідеальної синергії людини й механізму. Водій такого авто – не заручник технологій, а користувач, для зручності якого продумана кожна деталь. Ці автомобілі створені для тих, хто вже досягнув багато чого, але не збирається зупинятися, хто сприймає успіх як сходинку, а не як мету.

 «Автомобілі Acura – це авангард технологій, рішення для тих, хто цінує якість вище за зовнішню помітність», – відзначив присутній на презентації український актор і телеведучий Юрій Горбунов.

Своєю чергою, відомий український журналіст Олег Панюта підкреслив, що для нього: «Бренд Acura – не просто засіб пересування, але й засіб самовираження». При цьому він додав, що дуже радий офіційному виходові бренду на український ринок. «Ще в 1999 році я спілкувався з представниками компанії, і тоді вони не планували виводити марку на український ринок навіть у віддаленому майбутньому. Мені дуже приємно, що ситуація змінилася. Це велика подія».

Українським автомобілістам тепер офіційно доступні дві моделі Acura: 7-місний позашляховик MDX 3-го покоління і компактний кросовер RDX 2-го покоління. Передова система Super Handling All-Wheel Drive™ (SH-AWD), якою оснащений MDX, гарантує небувалу впевненість на дорозі, а шкіряний салон із вставками з оливкового ясеня й м’який пластик, разом із чудовою шумоізоляцією, забезпечують комфорт класу люкс. Компактний RDX порадує водія чудовою динамікою завдяки потужному 3,5-літровому двигунові V6 з інтелектуальною системою повного приводу, а також практичністю, вираженою збільшеним простором салону й багажника. Детальніше дізнатися про бренд Acura, ознайомитися з технічними характеристиками автомобілів, а також зробити попереднє замовлення ще до відкриття дилерських центрів на сайті http://acura-ua.com.ua/.

В Україні автомобілі Acura спочатку будуть доступні в двох центрах у Києві й Харкові, які відкриються зовсім скоро – 4 квітня. У майбутньому планується відкриття ще двох центрів – у Донецьку та ще один у Києві.  

 «Я щиро радий тому, що тепер українські водії зможуть оцінити переваги цих автомобілів, – відзначив Таку Касахара, президент «Хонда Україна». – Хай вони стануть наступним етапом успіху й дозволять по-новому осмислити філософію прогресу».