Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Реєстрація почалася! Уперше в Україні Honda проведе мотозмагання в дисципліні "Gymkhana" (джимкана)

Реєстрація почалася! Уперше в Україні Honda проведе мотозмагання в дисципліні
10 травня 2012
Компанія "Хонда Україна" запрошує всіх охочих взяти участь у мотозмаганнях Honda Gymkhana. Реєстрація вже почалася (деталі нижче в новині)

19 травня 2012 року об 11:00 на паркуванні ТРК "Блокбастер" відбудеться перше в Україні змагання Honda Gymkhana. Мотоциклісти мають об'їхати серію перешкод за мінімальний час із найменшою кількістю помилок. 20 кращих будуть боротися за Кубок президента "Хонда Україна" і цінні призи. До участі запрошуються всі охочі на своїх мотоциклах і скутерах.

Уперше змагання джимкана почали проводити в 60-х роках ХХ століття, і вже до середини 80-х вони набули широкої популярності, особливо в Японії, США й Великобританії. Компанія Honda як глобальний лідер мотоциклетного напрямку бере активну участь у популяризації цього мотоспорту, проводячи змагання як у себе на батьківщині, так і в різних країнах своєї присутності.

Президент "Хонда Україна" Таку Касахара:  " Цього року ми вирішили вперше провести свій власний захід в Україні й зупинили вибір на дисципліні джимкана. З одного боку, для українців цей вид мотоспорту практично незнайомий і обіцяє безліч позитивних емоцій.  З іншого боку, ми бачимо, як із кожним роком мотоцикл стає дедалі популярнішим засобом пересування. Уже давно назріла об'єктивна необхідність у проведенні заходу, орієнтованого на розвиток навичок безпечного водіння в умовах великого міста. Я особисто запрошую всіх байкерів Києва й України на перше в країні змагання Honda Gymkhana. Зі свого боку ми обіцяємо позитивні враження, теплу атмосферу й чесне суддівство!"

Реєстрація учасників першої української Honda Gymkhana на Кубок президента компанії "Хонда Україна" відбудеться 19 травня 2012 року в 9:00 на паркуванні ТРК "Блокбастер" або на сайті "Хонда Україна". Саме  змагання стартує об 11:00. У ньому можуть взяти участь усі охочі зі своїми мотоциклами (усіх брендів без винятку) і відповідним екіпіруванням. Докладні умови участі можна знайти на сайті: http://ump-gp.com//honda-gymkhana.

За умовами змагання, мотоциклістові необхідно об'їхати всі перешкоди у вигляді розставлених конусів. При цьому він може використовувати різні техніки водіння: робити розвороти, пригальмовувати, рухатися "вісімками" та ін.

Змагання  Honda Gymkhana буде проводитися у двох класах: відкритий (індивідуальна класифікація всіх учасників), жіночий (індивідуальна класифікація всіх учасниць). У кожному класі — два заїзди. 20 кращих пілотів будуть боротися за Кубок президента Honda і цінні призи.

Для участі в заході зареєструватися можна, відправивши свої дані за адресою gymkhana@honda-eu.com У заявці слід зазначити:

  • ПІБ
  • Марка мотоцикла
  • Кубатура мотоцикла
  • Вік
  • Наявність страхового полісу
  • e-mail
  • тел.