Рекламна кампанія мотоцикла Honda NM4 Vultus отримала дві нагороди

Рекламна кампанія мотоцикла Honda NM4 Vultus отримала дві нагороди
24 грудня 2014
Промо-кампанія мотоцикла NM4 Vultus отримала дві золоті нагороди від Асоціації прямого маркетингу Великобританії в двох категоріях: «транспортній» і «найкраще застосування особистого досвіду».

Мотоцикл NM4 Vultus, чия футуристична зовнішність стала натхненням для багатьох творців японського аніме й манга, був вперше представлений на заході ComicCon у Лондоні, де відвідувачі мали можливість побачити створений комп’ютером фільм у стилі віртуальної реальності, що демонструє пейзажі «нового Токіо», «зняті» за допомогою гарнітури Oculus. На заході також були присутні інженери відділу досліджень і розробки компанії Honda, що зустрічали відвідувачів та пояснювали концепцію, що лежить в основі Vultus. 

Дейв Хенкок, голова відділу планування продукції Honda Motor Europe, так прокоментував цю подію:

«Демонстрація мотоцикла NM4 Vultus вперше на заході ComicCon для нас стала дуже захопливою подією! Мотоцикл отримав багато уваги на шоу, в основному з боку молоді, а ми в компанії Honda дуже стараємося відволікати покоління, що підростає, від світу комп’ютерних ігор і заохочуємо більше проводити часу в реальному світі, отримуючи задоволення від реальних, а не віртуальних поїздок на мотоциклі. 

Після запуску продажі Vultus почалися з дуже хороших показників. Я вважаю, що люди безумовно очікували високого рівня комфорту і простоти користування цим мотоциклом, але все одно були вражені тим, як він себе поводить, а також ловить на собі здивовані й захоплені погляди прохожих».