Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Рекламна кампанія мотоцикла Honda NM4 Vultus отримала дві нагороди

Рекламна кампанія мотоцикла Honda NM4 Vultus отримала дві нагороди
24 грудня 2014
Промо-кампанія мотоцикла NM4 Vultus отримала дві золоті нагороди від Асоціації прямого маркетингу Великобританії в двох категоріях: «транспортній» і «найкраще застосування особистого досвіду».

Мотоцикл NM4 Vultus, чия футуристична зовнішність стала натхненням для багатьох творців японського аніме й манга, був вперше представлений на заході ComicCon у Лондоні, де відвідувачі мали можливість побачити створений комп’ютером фільм у стилі віртуальної реальності, що демонструє пейзажі «нового Токіо», «зняті» за допомогою гарнітури Oculus. На заході також були присутні інженери відділу досліджень і розробки компанії Honda, що зустрічали відвідувачів та пояснювали концепцію, що лежить в основі Vultus. 

Дейв Хенкок, голова відділу планування продукції Honda Motor Europe, так прокоментував цю подію:

«Демонстрація мотоцикла NM4 Vultus вперше на заході ComicCon для нас стала дуже захопливою подією! Мотоцикл отримав багато уваги на шоу, в основному з боку молоді, а ми в компанії Honda дуже стараємося відволікати покоління, що підростає, від світу комп’ютерних ігор і заохочуємо більше проводити часу в реальному світі, отримуючи задоволення від реальних, а не віртуальних поїздок на мотоциклі. 

Після запуску продажі Vultus почалися з дуже хороших показників. Я вважаю, що люди безумовно очікували високого рівня комфорту і простоти користування цим мотоциклом, але все одно були вражені тим, як він себе поводить, а також ловить на собі здивовані й захоплені погляди прохожих».