Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Repsol і Honda продовжили співпрацю в MotoGP до 2017 року

Repsol і Honda продовжили співпрацю в MotoGP до 2017 року
22 липня 2014
З 1995 року компанія Repsol виступала генеральним спонсором команди Honda на MotoGP, і через 20 років успіху в спорті й технологічного розвитку новий трирічний контракт між Honda і Repsol ознаменував продовження їх особливих партнерських відносин до кінця 2017 року.

Це найтриваліший контракт між спонсором і командою в історії Чемпіонату світу з мотоперегонів, що перетворив мотоцикли команди Repsol Honda на ікони у світі мотоспорту. Марк Маркес, який здобув звання переможця на Чемпіонаті світу, разом з його колегою по команді, Дані Педросою, продовжать представляти два цих престижних бренди.

Співпраця, якій цього року виповнилося 20 років, почалася в лютому 1995 року, забезпечивши ідеальну комбінацію між мотоциклом, паливом і мастилом, і принесла успіх у спорті й технологічний розвиток. Протягом цих 20 років команда завоювала 10 титулів, 133 перемоги, з яких, що варто окремо відзначити, 35 належать Міку Дуену і 25  Дані Педросі. Крім цього  354 подіума, 137 поулів і 152 швидких кола*. Команда Repsol Honda також 6 разів завойовувала командну першість з часів появи цієї нагороди в 2002 році. Половина титулів на Чемпіонаті світу за останні 20 років дісталася команді Repsol Honda завдяки Міку Дуену (з 1995 по 1998), Алексу Крівілю (1999), Валентино Россі (2002 і 2003), Ніку Хайдену (2006), Кейсі Стоунер (2011) і Марку Маркесу (2013).

Особливий зв'язок між компаніями Repsol і Honda не обмежується традиційним договором про спонсорство, його зміцнюють стосунки між лабораторіями Honda у м. Сайтама, Японія і технологічним центром компанії Repsol в м. Мостолес, Іспанія. В 1990-их співпраця почалася з розробки 2-тактних двигунів і продовжилася роботою над 4-тактними двигунами. У технологічному центрі Repsol проходять випробування унікального прототипу одноциліндрового двигуна, ідентичного встановленому на мотоциклах Марка і Дані  тільки інженери Honda в Сайтама діляться такими дослідженнями цього унікального двигуна. Цього року паливні баки мотоциклів для MotoGP стали на літр меншими, ніж у 2013 (зменшення з 21 л до 20 л палива на пробіг), що вимагає відповідного підвищення ефективності.

 

Шухеї Накамото, виконавчий віце-президент HRC:

«Ми дуже раді продовжити співпрацю з Repsol, яка виходить за рамки договору про спонсорство і є ще й спільною роботою над технічними розробками. З тим, що на гонках 2014 з'явилися нові правила у вигляді обмеження споживання палива, нам необхідна тісна співпраця з Repsol, і ми пишаємося можливістю розділяти наш успіх з цією компанією і тепер, і в майбутньому! »

 

Бегонья Елісес, генеральний директор Repsol з питань комунікацій:

«Ми дуже задоволені продовженню цього договору, укладеного ще в 1995 році, який приніс нам стільки успіху, як у вигляді спортивних досягнень, так і технологічного розвитку. Ми раді мати двох виняткових пілотів: Марка Маркеса і Дані Педросу, які ідеально представляють цінності компанії Repsol. Ця співпраця, при такому рівні конкуренції на мотоперегонах,  кращий поштовх до розвитку компанії, до проведення досліджень і розробки найсучаснышого палива й олив. Наш союз з Honda  це приклад командної роботи, доповненої зусиллями двох пілотів, які є представниками наших цінностей, таких як чесність, почуття відповідальності, сміливість, ентузіазм і вміння долати труднощі».

 * за даними на 16.07.2014