Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Моделі Honda в ТОП-10 найбільш видатних автомобілів 2017 року

Моделі Honda в ТОП-10 найбільш видатних автомобілів 2017 року
27 липня 2017
26 липня, 2017 - Kelley Blue Book, американська консалтингова компанія, яка займається дослідженнями і оцінкою автомобілів, визнала Honda «Найбільш Нагороджуваним Брендом 2017 року».

В рамках досліджень три моделі Honda були включені в список 10 найбільш видатних автомобілів року.

  • Accord отримав найбільшу кількість нагород, і став «Кращою Покупкою» («Best Buy») за версією Kelley Blue Book в категорії автомобілів середнього класу.
  • Civic зайняв друге місце з численними нагородами і був визнаний як «Краща Покупка» серед усіх категорій автомобілів.
  • CR-V також увійшов до першої ТОП-10 і завоював нагороду як «Кращий сімейний автомобіль 2017 року».

Легендарна якість автомобілів Honda вже не раз приносила компанії нагороди на галузевих конкурсах. Так, наприклад, в 2013 році американська консалтингова компанія Kelley Blue Book вже називала Honda кращою автомобільною маркою в США. У 2014 році автомобілі Honda були названі найнадійнішими і довговічними серед масових автобрендів за версією авторитетного американського агентства Polk.

«Важливим фактором при виборі нового автомобіля є очікування щодо терміну його служби. Поточні нагороди демонструють, що якість Honda не просто частина репутації бренду, а й підтвердження реальної впевненості і спокою водія на дорогах», - коментує Олександр Подолянко, керуючий відділу продаж та маркетингу компанії «Прайд Мотор», офіційного імпортера автомобілів Honda в Україні.

З 1926 року Kelley Blue Book є однією з найбільш відомих дослідницько-аналітичних компаній в автомобільній промисловості. Сьогодні KBB.com має велику довіру серед споживачів і репутацію компанії, яка постійно прагне до інновацій. Такі незалежні ресурси дають споживачеві насамперед об'єктивну, а не рекламну інформацію про автомобілі різних марок, оцінюючи і порівнюючи їх з практичної точки зору клієнта, допомагають як при покупці нового, так і при купівлі або продажу авто, що було у вжитку.