Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Зроби собі новорічний подарунок: зимові знижки на мотоцикли Honda!

Зроби собі новорічний подарунок: зимові знижки на мотоцикли Honda!
02 грудня 2014
З 1 грудня 2014 року «Хонда Україна» пропонує спеціальні ціни на мотоцикли 2014 року випуску. Акція* діє в офіційних дилерських центрах, кількість мотоциклів обмежена.

Цієї зими водії, що віддають перевагу двом колесам, мають виняткову можливість придбати нового «коня» собі до душі, адже «Хонда Україна» надає знижки на мотоцикли в 5 різних категоріях, з об’ємом двигуна від 125 до 1800 см3. Акція може стати чудовим приводом придивитися до нових мотоциклів як для новачка, так і для досвідченого водія.   Наприклад, малокубатурний GLH125, легкий, компактний і маневрений, – ідеальний для щоденних поїздок по місту, а GL1800 F6C стане чудовим варіантом для мотоцикліста, що віддає перевагу агресивному й футуристичному дизайну в поєднанні з солідною потужністю.

«Зима – хороший час для здійснення великих покупок, особливо маючи вигідні й привабливі пропозиції. Стараючись радувати наших клієнтів найкращими поєднаннями вартості та якості, цією зимою ми пропонуємо цілий ряд мотоциклів за спеціальними зниженими цінами», – каже генеральний директор компанії «Хонда Україна» Таку Касахара.

По детальнішу інформацію звертайтеся до офіційних дилерів  Honda в Україні.

 

*Кількість акційного обладнання обмежена. Акція діє з 1 грудня 2014 року до 28 лютого 2015 року або до дати продажу останнього акційного товару. Акція діє в офіційних дилерів  Honda в Україні.