Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Седан Honda Civic 2013 дебютував на автосалоні в Лос-Анжелесі

Седан Honda Civic 2013 дебютував на автосалоні в Лос-Анжелесі
30 листопада 2012
29 листопада 2012 року на автосалоні в Лос-Анжелесі був представлений оновлений седан Honda Civic 2013: із оновленим екстер’єром і спортивним інтер’єром, поліпшеною динамікою, а також із новим набором базових функцій, які тільки підтвердили його лідерство в класі.

«У нашій індустрії ще ніколи не було настільки динамічного розвитку й сильної конкуренції. Американський бестселер серед компактних авто — Honda Civic — представлений суттєво оновленим усього через рік після дебюту моделі! — коментує Джон Мендел, виконавчий віце-президент із продажів American Honda. — Сьогодні високий попит на швидкі й доступні автомобілі з низькою емісією CO2. Найповніше цим вимогам відповідає седан Honda Civic 2013».

Honda Civic Sedan 2013 збереже всі якості, які зробили цю модель культовою. При цьому автомобіль одержав оновлений зовнішній дизайн передньої й задньої частин. Спортивний салон також зазнав модернізації й тепер має поліпшене опорядження. В оновленому Civic оновлена підвіска, додатково відрегульована система керування, модернізована ходова частина, а також кузов ACE II, який підвищує рівень безпеки, комфорту й робить їзду тихішою.  Крім того, кожен Civic 2013 має набір популярних стандартних функцій, включаючи Bluetooth®, Handsfreelink®, камеру заднього виду, інтерфейс Pandora®, можливість відправити SMS і кнопки керування аудіосистемою на кермі.

Також на автосалоні в Лос-Анджелесі Honda оголосила, що Accord Plug-In Hybrid 2014 одержав найкращий у своїй категорії сертифікат EPA з еквівалентом витрати палива (MPGe) 115. Ця модель – перший серійний автомобіль у США, який задовольняє жорсткі стандарти викидів LEV3/SULEV20. Він також претендуватиме на доступ до HOV-смуг у Каліфорнії.

Що ж до Accord Hybrid, обладнаного новою двомоторною гібридною системою, то його продаж на території США почнеться влітку наступного року. Очікується, що цей автомобіль продемонструє найкращу економію палива в класі середніх гібридів-седанів. На відміну від унікального стилю Accord Plug-In, Accord Hybrid буде набагато ближчим до звичайного седана Accord.

На автошоу також були представлені оновлені Honda Crosstour 2013 і  Honda CR-Z 2013.

Honda Crosstour 2013 оновлений в обох комплектаціях: як із чотирьохциліндровим двигуном, так і з V-6. У Crosstour 2013 значно змінився зовнішній вигляд, а також дизайн інтер’єру й оздоблювальні матеріали. Тепер він обладнаний могутнішим і економічнішим двигуном V-6 із сімейства Earth Dream і шестиступінчатою автоматичною коробкою передач із підрульовим контролем. Crosstour 2013 — одна з перших моделей Honda з новим ключем Smart Entry і кнопкою старту, а також із системою контролю мертвих зон Lanewatch™.
 
Honda CR-Z Sport Hybrid Coupe 2013 завдяки новому літій-іонному акумулятору став потужнішим і економічнішим. Нова Plus Start System™ поліпшує продуктивність, дозволяючи активувати додатковий електричний імпульс кнопкою «S+» на кермі. В автомобілі змінене внутрішнє опорядження, установлена нова передня панель і аеродинамічний задній дифузор. До стандартного переліку обладнання CR-Z (який включає клімат-контроль, дистанційний ввід, круїз-контроль, електричні склопідйомники й дверні замки) тепер додані функції Bluetooth®, Handsfreelink®, камера заднього виду й розширені бічні дзеркала.