Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

СИЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ HONDA ВІДЗНАЧАЄ 60-РІЧЧЯ КОРИСНИХ ІННОВАЦІЙ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ СПРАВЛЯТИСЯ ІЗ ТЯЖКОЮ РОБОТОЮ

СИЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ HONDA ВІДЗНАЧАЄ 60-РІЧЧЯ КОРИСНИХ ІННОВАЦІЙ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ СПРАВЛЯТИСЯ ІЗ ТЯЖКОЮ РОБОТОЮ
03 липня 2013
У 2013 році силове обладнання Honda відзначає 60-річчя ведення бізнесу на світовому ринку, основою для якого став заклик засновника компанії Honda Motor, Соїчіро Хонда, використовувати технології для допомоги людям жити радісніше та легше. За цей час сумарне світове виробництво силового обладнання Honda перевищило 100 мільйонів одиниць, розповсюджуючи корисні інноваційні розробки, які в усьому світі полегшують життя людям вдома та на роботі. На сьогодні надзвичайно широкий асортимент силового обладнання Honda включає ґрунтофрези, мініелектростанції, підвісні мотори, мотопомпи, газонокосарки, снігоочисники та найновіші технології генерації та збереження енергії.

Історія розвитку силового обладнання Honda

Силове обладнання Honda почало своє існування у 1953 році з випуском двигуна загального призначення «типу Н», покликаного скоротити ручну працю фермерів. Відтоді Honda стала застосовувати свою головну технологію – двигун, щоб поступово розширити асортимент своєї продукції і довести його до поточного.

Будучи найбільшим світовим виробником двигунів, Honda завжди очолювала розробку їхніх модифікацій та впровадження нововведень. Передусім, десятиліттями вона була ініціатором застосування чотиритактних двигунів у виготовленні силової продукції, коли на ринку значним чином домінували двотактні механізми. Випереджаючи свою епоху, в 1977 році компанія представила лінійку чотиритактних двигунів низької потужності серії G, а в 1983 – лінійку двигунів GХ із верхнім розміщенням клапанів. Цей родовід має успіх і тепер, поповнений в 1995 році першим у світі двигуном загального призначення із електронним керуванням, а також першим у світі круговим багатонаправленим чотиритактним двигуном – у 1997 році.

У 1959 році була представлена перша ґрунтофреза Honda, FJ150, призначена для полегшення роботи фермерів та садоводів. У 1980 році з’явилася модель F200 і викликала революцію на ринку, встановивши планку для зручних, доступних та продуктивних домашніх міні-ґрунтофрез. Названої «Комаме» («Komame»), із японської – «маленька й мила», моделі F200 за перший рік було продано 38 600 одиниць. Сьогодні Honda виготовляє найширшу й найрізноманітнішу лінійку ґрунтофрез, від мікромоделей до великих ротаційних машин, яка задовольнить потреби навіть найвимогливішого користувача.

Перший підвісний мотор Honda, моделі GB30, був представлений у 1964 році, ще раз засвідчивши просування компанією чотиритактних двигунів на ринку переважно двотактних машин. Передові технології галузі розвивалися із плином років: унікальна система BLAST (Boosted Low Speed Torque – збільшення моменту обертання на низьких швидкостях), розроблена Honda, технологія спалювання бідної паливної суміші (високе відношення кількості повітря до кількості палива), а також VTEC (Variable Valve Timing and Lift Electronic Control – регулювання фаз газорозподілу з електронним регулюванням висоти підіймання клапанів) забезпечують найкращу на ринку продуктивність та оптимальне використання палива. В 2001 році компанія представила найбільший у світі чотиритактний підвісний мотор, BF225, і тепер пропонує надзвичайно широку лінійку: від 2,3 к.с. до 250 к.с.

І на сьогодні Honda залишається лідером на ринку портативних технологій енергопостачання. Іще в 1964 році вона випустила першу мікромініелектростанцію, E40, а через рік – першу портативну модель, E300. Широкі дослідження і розроблення продовжувалися роками й привели до випуску в 1987 році першої у світі мініелектростанції із інверторною технологією, моделі EX300, що забезпечує стійкіше та стабільніше енергопостачання, маючи невеликі габарити та вагу. Сьогодні Honda пропонує широкий асортимент від зручних портативних мініелектростанцій, яким немає рівних, до високопродуктивних промислових моделей. Обладнані декількома унікальними технологіями, включно з «Eco Throttle», що автоматично регулює швидкість обертання двигуна в залежності від навантаження, мініелектростанції Honda пропонують найоптимальніше споживання палива на ринку.

Відштовхуючись від успіху своїх перших ґрунтофрез на ринку обладнання для домашнього садівництва, Honda в 1978 році представила першу газонокосарку для догляду за галявинами, HR21. Подальший розвиток привів до запуску перших садових тракторів, HT3810 і HT3813, в 1985 році. На сьогодні Honda пропонує модельний ряд газонокосарок і ручного обладнання для догляду за садом, який задовольнить побажання будь-якого користувача, поєднуючи свою репутацію довговічних та надійних продуктів із унікальними інноваціями, що включають технологію «Roto Stop» (припинення обертання ножа, коли працює двигун), «Versamow» (вибіркове мульчування) та «OptiFlow» (оптимізований потік повітря для кращого збирання зрізаної трави). Зовсім недавно, в 2012 році, Honda поповнила лінійку обладнання для догляду за газоном та садом першою мультисистемою, що складається із двигуна і жорсткого вала, до якого можна приєднувати безліч насадок. Така мультисистема пропонує приголомшливу гнучкість у застосуванні для широкого різноманіття всесезонних робіт у саду.

Ідучи за своєю традицією полегшувати людям життя, Honda в 1980 році представила розв'язання розповсюдженої проблеми – боротьби зі стихіями й випустила перший снігоочисник, HS35. 2001 рік став справжньою віхою інновацій, коли була представлена перша гібридна модель HS 390i, яка використовує електроенергію, згенеровану двигуном для урухомлення снігоочисника, для живлення снігоприбирального вузла. Ця унікальна технологія забезпечує оптимальним живленням і шнек, і двигун, відслідковуючи опоровість шнека й регулюючи швидкість руху відповідним чином. Нинішня широка лінійка снігоочисників Honda здатна прибирати від 35 до 150 тон снігу за годину. Декілька унікальних технологій, якими вони обладнані, роблять снігоочисники Honda найзручнішими, найбезпечнішими, найпродуктивнішими та найтихішими на ринку.
Зберігаючи вірність своїй довгій історії прагнення до суспільства, що піклується про чистоту довкілля, компанія Honda в попередні кілька десятиріч робить гігантські кроки в розробленні продуктів для генерування та збереження енергії. У 2003-му, своєму п’ятдесятому році, вона представила першу компактну побутову теплоелектростанцію, що поєднує у собі газовий двигун та інверторну технологію Honda, щоб ще ефективніше постачати енергію будинкам. Вересень 2012 року ознаменував початок нової сторінки в історії теплоелектростанцій Honda випуском нової системи MCHP (Micro Combined Heat & Power – мікрокомбінація тепла та енергії), «ECOWILL PLUS», що працює на природному чи зрідженому вуглеводному газі.

У 2012 році, після близько 30 років розроблення ASIMO та його попередників, був проведений панєвропейський запуск першого комерційного домашнього робота. Honda Miimo – автономна газонокосарка, що зовсім не потребує взаємодії із людиною, кожного сезонного дня радує власників гарнезними газонами.
Отож, хто знає, що принесуть нам наступні кілька десятиріч. У чому ми впевнені, так це в тому, що силове обладнання Honda продовжить традицію, почату своїм засновником, створюючи корисні технології, що полегшують людям життя.