Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

ІДІТЬ ЗА МРІЄЮ, РОБІТЬ ВІДКРИТТЯ І ДІЛІТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ РАЗОМ ІЗ HONDA

ІДІТЬ ЗА МРІЄЮ, РОБІТЬ ВІДКРИТТЯ І ДІЛІТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ РАЗОМ ІЗ HONDA
02 липня 2013

Який шлях ви готові подолати заради своєї мрії? Джон Хенкок, 39-річний мешканець Великобританії, завжди хотів вирушити у велику подорож. Восени 2005 року мама його дівчини Крістін подарувала їм Honda Civic DX 1987. Саме тоді Джон і Крістін вирішили, що настав час втілити мрію у життя.

«Японія знаходиться по інший бік земної кулі від Великобританії, тому ми й подумали, що добре було б звозити автомобіль на батьківщину – туди, де він був виготовлений» – розповідає Джон Хенкок.

Пара так надихнулася ідеєю подорожі, що для зборів їм знадобилося буквально кілька днів, і в жовтні 2005 року Джон та Крістін вирушили в дорогу. А в березні 2006-го вони вже дісталися північного узбережжя Індійського океану. Навряд чи відважні мандрівники тоді уявляли, що у цілому їхня поїздка забере 8 років, але ними рухала жага відкриттів.

«Збираючись у дорогу, ми перш за все хотіли самим собі довести, що мрії справджуються, а все, що здається неможливим – лише бар’єри в наших головах», – підкреслює Джон.

Варто зазначити, що для Джона й Крістін це була ще й духовна подорож. До цього вони впродовж одинадцяти років займалися йогою. Крім того, Джон сім років практикував медитацію Віпассана.

«У дорозі ми здобули важливий досвід. Дорога стала мікрокосмом життя, і в ній умістилася вся багатогранність оточуючого світу, – розповідає Хенкок. – Восьмирічна подорож допомогла зрозуміти, яким цінним може бути спостереження, і як із невеличких фрагментів складається загальна картина».

На початку цього року Джон бував у Бірмі й сконтактував із представниками Honda, щоб відвідати завод у місті Судзука (Японія), де Honda Civic DX вперше побачив світ. Представники Honda не тільки допомогли Джонові, а й вирішили зберегти його подорож для історії. Натхненні мандрівкою Хенкока, вони вирішили створити онлайн-майданчик, де користувачі зможуть розповісти, куди вони дісталися разом із Honda і поділитися своїми враженнями.

Дійсно, великі та маленькі подорожі дають нам можливість пізнавати світ і пробувати його на дотик. Неважливо, поїхали ви за тридев’ять земель чи просто вибралися за місто, у вас є шанси здійснити своє власне відкриття.

Поділіться своїми подорожами разом із Honda. Реєструйтеся на сайті http://www.myjourneys.com, завантажуйте фотографії та відео, додавайте до них назви, опис, місце, час та дату зйомки, а потім легко переносьте цю інформацію на мапу, щоб усі змогли побачити, який шлях вам довелося пройти. Розповідайте про подолані відстані й надихайтеся на підкорення нових вершин.