Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Солідний, рішучий дизайн і передові технології – оновлений бізнес-седан Honda Accord скоро в Україні

Солідний, рішучий дизайн і передові технології –  оновлений бізнес-седан Honda Accord скоро в Україні
19 листопада 2014
Компанія «Хонда Україна» готується представити потенційним клієнтам палко очікувану новинку – оновлений Honda Accord. Ознайомитися з доступними комплектаціями та кольорами та дізнатися більше про автомобіль можна на офіційному сайті Honda в Україні.

Accord 2015 вирізняється солідною зовнішністю стильного бізнес-аксесуара, що підкреслює смак та успішність свого власника, а також строгим і розкішним інтер’єром.

Покращені умови для роботи двигуна (2,4-літрового DOHC i-VTEC, (188 к.с.)) надає нова спортивна трансмісія CVT, завдяки її роботі оновлений Accord отримав плавний хід, кращу динаміку розгону та меншу витрату палива. При цьому CVT має переваги не тільки перед механічною, а й перед автоматичною коробкою передач, бувши простішою, економічнішою та досконалішою.

Поєднуючи в собі екстраординарну зовнішність, комфортабельний салон на високу потужність, оновлений Accord не зупиняється на досягнутому – цей бізнес-седан пропонує покупцям високий рівень оснащення й безліч передових технологій, серед яких система слідкування за «мертвою зоною» LaneWatch, система допомоги при старті зі схилу (HSA), система сигналу аварійної зупинки (ESS), а також електричне паркувальне гальмо (EPB).

«Ми нетерпляче очікуємо старту продажів оновленого Honda Accord, – каже генеральний директор компанії «Хонда Україна» Таку Касахара. – Без сумнівів, він прийдеться до смаку українським автомобілістам, адже він не лише потужний та комфортний, а й пристосований до українських доріг, що немалозначно. Ми впевнені, що для багатьох водіїв купівля нового авто стане натхненням для майбутніх прагнень та щоденним свідченням їхнього успіху».

Автомобіль можна придбати в офіційній дилерській мережі «Хонда Україна» вже на початку грудня 2014 року. Стартова ціна від 567 100 грн*.

 

*ціна вказана станом на 19.11.2014