Сукупне світове виробництво мотоциклів Honda досягнуло 300 мільйонів

Сукупне світове виробництво мотоциклів Honda досягнуло 300 мільйонів
25 листопада 2014
Компанія Honda Motor Co., Ltd. оголосила, що її сукупне світове виробництво мотоциклів досягнуло 300 мільйонів одиниць у вересні 2014 року. Щоб відзначити цю пам’ятну подію, на фабриці Кумамото, найпершій фабриці Honda, де почалося виробництво мотоциклів, був проведений святковий захід.

Мотоцикл Gold Wing, виготовлений на фабриці Кумамото, став трьохсотмільйонним мотоциклом, виготовленим Honda по всьому світу.

Ця віха була досягнута через 66 років після початку компанією Honda виробництва мотоциклів в 1949 році, першою моделлю серед яких став Dream Type-D.

Історія виробництва мотоциклів компанією Honda почалася зі старту масового виробництва в Японії в 1949 року. Виробництво за кордоном почалося в Бельгії в 1961 року, й відтоді Honda тільки розширяла своє виробництво в багатьох країнах світу, відштовхуючись від одного зі своїх головних принципів «створювати продукти, близькі до покупця». Прагнучи створювати технології, які роблять життя  простішим і приємнішим, Honda розробляла й пропонувала продукти, що задовольняють найрізноманітніші потреби клієнтів у багатьох країнах та регіонах світу.

Ставши брендом, улюбленим багатьма клієнтами по всьому світу, Honda на сьогодні виготовляє мотоцикли на 33 заводах у 22 країнах світу.

Таканобу Іто, Президент і Виконавчий Директор Honda Motor Co., Ltd.: «Завдяки підтримці наших клієнтів та всіх співробітників, що займалися розробкою, виробництвом та продажами, Honda змогла досягнути цієї трьохсотмільйонної відмітки. Ми й далі будемо виробляти продукти, що приносять задоволення нашим клієнтам у кожній країні та в кожному регіоні світу».