Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Спеціальна пропозиція на мотоцикли Honda для наших друзів

Спеціальна пропозиція на мотоцикли Honda для наших друзів
08 серпня 2016
Коло друзів мототехніки Honda об'єднує в собі велику кількість дивовижних людей, натхнених новими пригодами, подорожами, відкриттями і перемогами. Бажаєте стати частиною великого кола друзів Honda?

Офіційний дистриб'ютор мототехніки Honda в Україні, компанія «Прайд Мотор», стає ближче до своїх друзів, до своїх дорогих клієнтів, і запрошує Вас стати частиною великого кола друзів Honda.

З нашою спеціальною пропозицією Ви зможете здійснити покупку мотоцикла, яким можна пишатися. Будь то вражаюче швидкий і легко керований CBR600R – доставляє величезне задоволення від екстремальної їзди; або яскравий, спортивний CBR650F для повсякденної їзди. Вам може бути цікавий маневрений, комфортний для їзди на довгі відстані VFR1200X. Ми також пропонуємо на Ваш вибір малокубатурних інжекторний CB125F – ідеальний завдяки простоті управління і зручній посадці. Любителям бездоріжжя і екстремальних умов підійде дуже легкий в управлінні на бездоріжжі, з відмінною динамікою і міцною підвіскою CRF з кросової лінійки мотоциклів. Якщо ви любитель традицій, то можете обрати практичний, зухвалий, витриманий в американському стилі чопер, а якщо віддаєте перевагу комфорту, – то потужний, розкішний легендарний Honda Gold Wing.

Високоякісні, потужні, надійні, створені з урахуванням новітніх розробок і найсучасніших технологій, що займають перші місця на змаганнях світового значення  мотоциклами Honda можна пишатися!

Підібрати свій мотоцикл серед широкого модельного ряду Вам допоможуть наші кваліфіковані фахівці відділу продажів, найбільшої мережі мото дилерів в Україні – Ваші справжні друзі в мотоциклетному світі.

* Ціна за станом на 05.08.2016. Діє до особливого повідомлення ТОВ Прайд мотор. ТОВ "Прайд мотор" офіційний дистриб'ютор продукції Honda в Україні залишає за собою право змінювати умови спеціальної пропозиції, про що додатково буде повідомлено на офіційному сайті ТОВ "Прайд мотор". Кількість товару обмежена..