Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Спеціальні ціни на Honda Civic 5D

Спеціальні ціни на Honda Civic 5D
01 березня 2016
З 1 лютого 2016 року, в офіційній мережі дилерів Honda на лімітовану кількість моделей Civic 5D діють спеціальні ціни.

На вибір клієнтам запропоновано Civic хетчбек, оснащений бензиновим двигуном i-VTEC, об’ємом 1,8 л., потужністю 142 к.с.  та 5-ступеневою автоматичною трансмісією. Шість подушок безпеки, електронний розподіл гальмівного зусилля (EBD) та система курсової стійкості (VSA) вже стали звичними для автомобілів Honda. Як і антиблокувальна гальмова система (ABS), котра допомагає зберегти керованість в умовах поганого зчеплення, та допоміжна система екстреного гальмування (BA). А для комфорту та економії  палива Civic обладнано круїз-контролем з обмеженням швидкості, та системою «Eco Assist». Спеціальні ціни розповсюджуються на комплектації Sport та Executive.

 

В комплектації Sport автомобіль має 17" легкосплавні диски,  передні протитуманні фари та світлодіодне денне освітлення. В інтер’єрі салону - підігрів передніх сидінь, двозонний автоматичний клімат-контроль, інформаційний дисплей (i-MID), телекамера заднього огляду, аудіосистема на 6 динаміків з СD/MP3-програвачем. Крім того, автомобіль обладнано центральним замок дверей з дистанційним керуванням та охоронною сигналізацією, автоматичними склоочисниками із сенсором опадів та таймером вимкнення передніх фар.

В комплектації Executive, в доповнення до модифікації Sport, інтер’єр Civic оздоблено шкіряним салоном, внутрішнім дзеркалом з автозатемнюванням, регуляторами опори попереку на передніх сидіннях та системою HFT Bluetooth® з голосовим керуванням. В екстер’єрі особливої уваги заслуговує скляний панорамний  дах та темне тонування скла.

Детальну інформацію про комплектації можете знайти за посиланням: http://honda.ua/cars/honda_civic_khetchbek_2012/komplektatsii_i_tseny/honda_civic_hatchbach_2012/

Спеціальні ціни на визначені моделі Civic діють з 01.02.2016 р., і до наявності даних автомобілів у дилерській мережі Honda в Україні.

Рекомендована ціна продажу автомобілів Civic 5D в офіційній дилерській мережі Honda, складає суму в гривнях, еквівалентну відповідно 21 000 дол. США на комплектацію Civic Sport, та 24 120 дол. США на комплектацію Executive, за курсом НБУ +1%  на день оплати.


Додаткову інформацію Ви можете дізнатися, зателефонувавши за тел.:

0 (800) 30 71 71*

0 (44) 390 71 71**

*  Дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України - безкоштовні
**  Вартість зв'язку для абонентів на даний номер регулюється операторами зв'язку, послугами яких користуються абоненти