Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Спортивний CBR650F і мужній GL1800F6C – мотоциклетні новинки від Honda

Спортивний CBR650F і мужній GL1800F6C – мотоциклетні новинки від Honda
07 липня 2014
Модельний ряд мотоциклів Honda поповнився двома новими представниками – спортивним CBR650F і мужнім GL1800F6C. Інноваційні, динамічні, вони сконструйовані для водіїв із різним рівнем кваліфікації та досвіду, але їх незмінно об’єднує одне – дароване ними задоволення від водіння.

В цьогорічній моделі CBR650F від старої не лишилося й сліду. Сконструйований на спільній із CB650F платформі, цей байк розроблений молодою командою інженерів Honda як спортивний мотоцикл, зручний і приємний у користування водіями з будь-якою кваліфікацією та досвідом, як на переповнених міських дорогах, так і на звивистих гірських.

Новий CBR650F має елегантний, спортивний стиль, чотирициліндровий двигун, налаштований для високого крутного моменту й задоволення від водіння, а також добре збалансоване високоякісне шасі й систему ABS в стандартній комплектації.

Створений на основі шасі й двигуна GL1800 Gold Wing, новий F6C – це потужна ін’єкція адреналіну й особливого світовідчуття в лінійку чоперів Honda. Його шестициліндровий двигун об’ємом 1800 см³ забезпечує чудовий крутний момент із приємним вурчанням, що лоскоче нерви.

Новий F6C на цілих 70 кг легший за його братів-турерів лінійки Gold Wing. Залежно від ситуації він забезпечує динамічний або ж розслаблений рух, а все завдяки добре контрольованій підвісці, подвійним чотирипоршневим супортам переднього гальма й ергономічний позиції пілота.

А його зовнішня привабливість – груба, мужня – створює яскраве враження. Новий F6C – мотоцикл, який неможливо ігнорувати.

Одна з передових компаній на українському мотоциклетному ринку, «Хонда Україна» має в своєму асортименті мотоцикли як для новачків, так і професіоналів, для любителів як розміреного, так й екстремального руху. Оновлений модельний ряд 2014 року пропонує широкий вибір мотоциклів, кожен із яких, без сумніву, подарує своєму власнику радість покупки.