Стенд Honda на Токійському Автосалоні

Стенд Honda на Токійському Автосалоні
29 жовтня 2015
На Токійському автосалоні компанія Honda показала ряд моделей та інноваційних рішень в області підвищення рівня мобільності та зручності пересування. На виставці відбувся дебют нового покоління автомобіля, що працює на водневих паливних елементах. При конструюванні моделі інженери керувалися принципом максимального збільшення простору в салоні. Завдяки оптимізації розташування трансмісії, фахівцям вдалося створити інтер'єр, в якому з комфортом можуть розміститися 5 пасажирів.

Незважаючи на компактний розмір, силові агрегати демонструють вражаючу продуктивність. Кращих результатів вдалося досягти, в тому числі, за рахунок зменшення товщини паливних елементів, які стали на 33% компактнішими, ніж ті, які використовувалися в оригінальній моделі FCX Clarity. Варто відзначити, крім цього інженери збільшили максимальну потужність до 177 к.с.

Нова модель оснащена спеціальним паливним баком, де під високим тиском зберігається газоподібний водень. У поєднанні з ефективністю силових агрегатів це дозволяє досягти неймовірних показників - автомобіль здатний долати відстані 700 км без дозаправки.

Автомобіль відрізняється плавними лініями, які підвищують рівень аеродинаміки. Характерний передній бампер з світлодіодними фарами надає яскравий і агресивний образ моделі, а вентильовані передні крила є додатковим спортивним елементом. Крім того, модель оснащена 18-дюймовими алюмінієвими дисками зі стильним оригінальним дизайном.

Інтер'єр поєднує розкішну обробку салону, шкіряні сидіння і металеву окантовку передньої панелі і інших елементів. Просунута мультимедійна система запропонує майбутнім власникам безліч розважальних та інших функцій.

Крім того, в рамках авто шоу, відбувся японський дебют спортивного Civic Type R, який вже продемонстрував успіх у Європі. Вироблена в Великобританії модель буде доступна для японських покупців в кінці цього року.

Відвідувачі також можуть ознайомитися з новітнім суперкаром NSX. Модель оснащується бітурбованим двигуном DOHC V6 і дев'ятиступеневою коробкою передач з подвійним зчепленням (DCT), а також трьома електричними моторами. Шасі NSX виготовлено з міцних і в той же час легких матеріалів, що дозволяє значно знизити вагу.

Головна особливість NSX - це унікальне єднання людини та автомобіля, завдяки якому суперкар блискавично реагує на будь-які дії водія.

Серед представлених моделей, призначених для продажу на японському ринку, уваги заслуговує гібридний мінівен Honda Odyssey, а також модель S660 - спортивний автомобіль з відкритим верхом, який продається виключно в Японії. Незважаючи на компактні розміри інженерам вдалося поєднати в моделі ефективність, продуктивність і спортивний характер.

Також відвідувачі зможуть побачити сімейство моделей N-BOX. Автомобілі відрізняються сучасним дизайном, функціональністю і економічністю. Зовнішній вигляд N-BOX поєднує квадратні форми і яскраві хромовані елементи, а інтер'єр оброблений якісними матеріалами і має широкі можливості конфігурації сидінь.

Крім цього, публіка має можливість ознайомитися з концептом Honda Project 2&4, який нещодавно був представлений на автосалоні у Франкфурті. Прототип був під час світового конкурсі, який проводився між дизайн-студіями Honda. Під час спільної роботи мотоциклетної студії в Асаці і автомобільного центру в Вако, був сконструйований унікальний болід, що поєднує кращі можливості транспортних засобів. Прототип оснащений силовим агрегатом, який встановлюється на спортивний байк Honda RC213V.

Яскравими новинками Токійського автосалону стали концепти Wander Stand і Wander Walker. Унікальні транспортні засоби призначені для того, щоб надати людям нові можливості в свободі пересування. Обидва транспортні засоби виконані у футуристичному стилі, з урахуванням мінімального розміщення органів управління на панелі. Вся необхідна інформація виводиться на вітрове скло за допомогою проекційних технологій.

Wander Walker представляє собою високотехнологічний скутер з багатофункціональною інформаційно-розважальною системою, дерев'яною обробкою і оббивкою ручок керма натуральною шкірою. Окремо варто сказати, що передні колеса здатні повертатися на максимально можливий кут, що дає скутеру відмінну маневреність.

Крім того, відвідувачі можуть побачити два унікальних концепт-байка для молодого покоління - GROM50 Scrambler Concept One / Two - концепти розроблені для молодих гонщиків, яких ваблять "справжні речі". Для концептів були ретельно відібрані ретро-елементи: текстури, тип штампування глушника, а цифровий РК-спідометр, і унікальний дизайн світлодіодних фар - підкреслюють сучасний функціонал мотоциклів.