Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Стенд Honda на Токійському Автосалоні

Стенд Honda на Токійському Автосалоні
29 жовтня 2015
На Токійському автосалоні компанія Honda показала ряд моделей та інноваційних рішень в області підвищення рівня мобільності та зручності пересування. На виставці відбувся дебют нового покоління автомобіля, що працює на водневих паливних елементах. При конструюванні моделі інженери керувалися принципом максимального збільшення простору в салоні. Завдяки оптимізації розташування трансмісії, фахівцям вдалося створити інтер'єр, в якому з комфортом можуть розміститися 5 пасажирів.

Незважаючи на компактний розмір, силові агрегати демонструють вражаючу продуктивність. Кращих результатів вдалося досягти, в тому числі, за рахунок зменшення товщини паливних елементів, які стали на 33% компактнішими, ніж ті, які використовувалися в оригінальній моделі FCX Clarity. Варто відзначити, крім цього інженери збільшили максимальну потужність до 177 к.с.

Нова модель оснащена спеціальним паливним баком, де під високим тиском зберігається газоподібний водень. У поєднанні з ефективністю силових агрегатів це дозволяє досягти неймовірних показників - автомобіль здатний долати відстані 700 км без дозаправки.

Автомобіль відрізняється плавними лініями, які підвищують рівень аеродинаміки. Характерний передній бампер з світлодіодними фарами надає яскравий і агресивний образ моделі, а вентильовані передні крила є додатковим спортивним елементом. Крім того, модель оснащена 18-дюймовими алюмінієвими дисками зі стильним оригінальним дизайном.

Інтер'єр поєднує розкішну обробку салону, шкіряні сидіння і металеву окантовку передньої панелі і інших елементів. Просунута мультимедійна система запропонує майбутнім власникам безліч розважальних та інших функцій.

Крім того, в рамках авто шоу, відбувся японський дебют спортивного Civic Type R, який вже продемонстрував успіх у Європі. Вироблена в Великобританії модель буде доступна для японських покупців в кінці цього року.

Відвідувачі також можуть ознайомитися з новітнім суперкаром NSX. Модель оснащується бітурбованим двигуном DOHC V6 і дев'ятиступеневою коробкою передач з подвійним зчепленням (DCT), а також трьома електричними моторами. Шасі NSX виготовлено з міцних і в той же час легких матеріалів, що дозволяє значно знизити вагу.

Головна особливість NSX - це унікальне єднання людини та автомобіля, завдяки якому суперкар блискавично реагує на будь-які дії водія.

Серед представлених моделей, призначених для продажу на японському ринку, уваги заслуговує гібридний мінівен Honda Odyssey, а також модель S660 - спортивний автомобіль з відкритим верхом, який продається виключно в Японії. Незважаючи на компактні розміри інженерам вдалося поєднати в моделі ефективність, продуктивність і спортивний характер.

Також відвідувачі зможуть побачити сімейство моделей N-BOX. Автомобілі відрізняються сучасним дизайном, функціональністю і економічністю. Зовнішній вигляд N-BOX поєднує квадратні форми і яскраві хромовані елементи, а інтер'єр оброблений якісними матеріалами і має широкі можливості конфігурації сидінь.

Крім цього, публіка має можливість ознайомитися з концептом Honda Project 2&4, який нещодавно був представлений на автосалоні у Франкфурті. Прототип був під час світового конкурсі, який проводився між дизайн-студіями Honda. Під час спільної роботи мотоциклетної студії в Асаці і автомобільного центру в Вако, був сконструйований унікальний болід, що поєднує кращі можливості транспортних засобів. Прототип оснащений силовим агрегатом, який встановлюється на спортивний байк Honda RC213V.

Яскравими новинками Токійського автосалону стали концепти Wander Stand і Wander Walker. Унікальні транспортні засоби призначені для того, щоб надати людям нові можливості в свободі пересування. Обидва транспортні засоби виконані у футуристичному стилі, з урахуванням мінімального розміщення органів управління на панелі. Вся необхідна інформація виводиться на вітрове скло за допомогою проекційних технологій.

Wander Walker представляє собою високотехнологічний скутер з багатофункціональною інформаційно-розважальною системою, дерев'яною обробкою і оббивкою ручок керма натуральною шкірою. Окремо варто сказати, що передні колеса здатні повертатися на максимально можливий кут, що дає скутеру відмінну маневреність.

Крім того, відвідувачі можуть побачити два унікальних концепт-байка для молодого покоління - GROM50 Scrambler Concept One / Two - концепти розроблені для молодих гонщиків, яких ваблять "справжні речі". Для концептів були ретельно відібрані ретро-елементи: текстури, тип штампування глушника, а цифровий РК-спідометр, і унікальний дизайн світлодіодних фар - підкреслюють сучасний функціонал мотоциклів.