Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Стоп мейк-ап. Кермуй безпечно!» – рекламна кампанія від «Хонда Україна»

«Стоп мейк-ап. Кермуй безпечно!» – рекламна кампанія від «Хонда Україна»
27 серпня 2014
З 27 серпня 2014 року «Хонда Україна» починає рекламну кампанію, спрямовану на поширення обізнаності щодо небезпеки відволікання від дороги, зокрема, коли це стосується жінок, – на макіяж.

Звичайно, в основному водії обох статей стараються бути відповідальними й уважними – від цього залежить життя та здоров’я їх самих, їхніх пасажирів, а також пішоходів. Але іноді на дорозі трапляються водії, які, певно, не усвідомлюють всю небезпеку відволікання за кермом. Скажімо, одне з перших місць серед причин дорожньо-транспортних пригод за участі жінок-водіїв посідає макіяж за кермом.  

Компанія Honda не тільки займається продажем автомобілів, а й вважає своїм обов’язком докладати зусиль для підвищення безпеки на дорогах. Так, у 1970 році компанія відкрила в Японії перший Департамент безпечного руху. Відтоді в навчальних центрах Honda в 36 країнах світу пройшли навчання понад 5 мільйонів людей.

Своєю чергою, «Хонда Україна» підхоплює естафету й сподівається своєю рекламною кампанією привернути увагу жінок-водіїв, схильних відволікатися за кермом на макіяж, до небезпечності такого заняття, й закликати їх бути уважнішими й із більшою відповідальністю ставитися до керування автомобілем. Серія рекламних плакатів буде розміщена в офіційних дилерських центрах Honda.

 

Дякуємо креативній агенції Geometry Global Ukraine за створення рекламних принтів.