Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Ціни на Honda CR-V знижені

Ціни на Honda CR-V знижені
25 березня 2016
З 25 березня 2016 року, ціни на кросовер Honda CR-V знижено. Нові ціни встановлені на комплектації Elegance – 30 500 у.о* та Sport – 35 000 у.о*

Honda CR-V – один із найпопулярніших кросоверів у світі, має відмінні характеристики і для України: автомобіль  оснащується бензиновим двигуном з прямим впорскуванням I-VTEC, об’ємом 2,4 л.,  потужністю 188 к.с. та  автоматичною трансмісією з варіатором (CVT). Крім того, саме для нашого ринку, був збільшений дорожній просвіт на 15 мм, в порівнянні з попередньою моделлю кросовера, додано функцію електрообігріву зони спокою склоочисників, а декоративні хромовані накладки стали більш стійкими до особливостей місцевих погодніх умов.  До того ж, можливість використання палива А-92 значно покращує економічність автомобіля.  Середні витрати бензину, заявлені виробником, в змішаному циклі лише 7,9 л/100 км.

Наявність автомобілів за новою ціною можна уточнити в офіційних дилерів Honda у Вашому регіоні.

*Поточна рекомендована ціна продажу автомобілів Honda CR-V в офіційній дилерській мережі Honda, становить суму в гривнях, еквівалентну відповідно 30 500 долл. США на комплектацію Elegance і 35 000 дол. США на комплектацію Sport, за курсом НБУ + 1% на день оплати.