Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

«Розумні» автомобілі Honda будуть «спілкуватися» в мережі 5G

«Розумні» автомобілі Honda будуть «спілкуватися» в мережі 5G
17 листопада 2017
Автомобілі Honda з вбудованим штучним інтелектом будуть «спілкуватися» між собою по мережі 5G від SoftBank, що був випробувальній на трасі в ході тестів в Японії.

Японська телекомунікаційна корпорація SoftBank вже тестує зв'язок 5G в Японії, плануючи запустити перші сервіси до 2020 року. До цього компанія збирається подивитися, як автомобілі Honda зможуть «спілкуватися» між собою по даній мережі. Як повідомляє портал Engadget, в 2018 році SoftBank почне встановлювати станції мережі 5G на закритій випробувальній трасі Honda - Takasu Proving Ground, - що знаходиться на острові Хоккайдо, Японія. На 6,8-кілометровому треку виробник тестує свої «розумні» автомобілі, і незабаром вони будуть комунікувати між собою по бездротових мережах.

У цей час обидві компанії будуть відслідковувати результати тестів, щоб в майбутньому розробити спеціальне обладнання і антени для автомобілів. Крім того, даний експеримент дозволить SoftBank протестувати зв'язок 5G в сільській місцевості (попередні випробування були в основному обмежені міським середовищем).