Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

Унікальний концепт Honda: двохдверне авто для семи пасажирів

Унікальний концепт Honda: двохдверне авто для семи пасажирів
12 лютого 2014
Компанія Honda продовжує вражати автоіндустрію своїми інноваціями. На початку лютого на одному з найбільших автосалонів Індії – Auto Expo – був представлений креативний концепт Honda Vision XS-1.

Інженери й дизайнери Honda постійно працюють над новими рішеннями й впровадженням сучасних технологій в автопромі. Новий креативний концепт Honda Vision XS-1 представляє бачення автомобіля майбутнього: компактного й місткого, спортивного й впевненого на бездоріжжі.

Vision XS-1 виконаний у повній відповідності з принципом «максимум для людини, мінимум для машини». В автомобілі широкі розсувні двері й три ряди сидінь, призначені для сімох людей. В тім, сидіння другого й третього ряду складаються в рівну підлогу, створюючи просторий багажник. Зовні  Vision XS-1 продовжує дизайн-концепцію Exciting H Design, із характерною ґраткою радіатора й передніми фарами.

Модель являє собою креативний концепт, тому серійно виготовлятися не буде. Тим не менш, Vision XS-1 демонструє прагнення Honda розвивати напрям компактних автомобілів в усьому світі.