Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

В Києві відбудеться «Honda Safety Day» – день розваг, драйву й безпечного водіння від «Хонда Україна»

В Києві відбудеться «Honda Safety Day» –  день розваг, драйву й безпечного водіння від «Хонда Україна»
18 травня 2015
Компанія «Хонда Україна» запрошує всіх охочих весело й із користю для всієї сім’ї провести вихідний на заході «Honda Safety Day», що відбудеться 23 травня 2015 року на паркувальному майданчику ТРЦ «Блокбастер». В програмі свята безліч конкурсів, ігор, захопливі майстер-класи для дітей і дорослих, мото-змагання «Джимхана», виступ стант-райдерів, а також уроки безпечного водіння.

Травневі вихідні – найкращий час активно відпочити, взяти участь у конкурсах й отримати навички безпечного руху на майстер-класі від «Хонда Україна». Кожен зможе знайти собі заняття до душі, бо програма заходу більш ніж насичена: спеціальна дитяча міні-траса з дорожніми знаками, службою ДАІ та електромобіліями; міні-спектаклі від аніматорів на тему правил дорожнього руху, а також завдання з призами; батут; призові конкурси й вікторини; майстер-клас для дорослих на тему безпечного водіння, а також призове мотозмагання «Хонда Джимхана», в якому може взяти участь кожен охочий на своєму мотоциклі (участь у конкурсі безплатна, на день змагань учасники отримують безплатне медичне страхування). За правилами змагання мотоциклісти повинні будуть об’їхати серію перешкод за мінімальний час із найменшою кількістю помилок.  

Запрошуємо всіх охочих весело та корисно провести день з «Хонда Україна», дістати нові враження, розважити дітей та навчитися прийомам безпечного водіння. Хороший настрій та можливість виграти чудові призи гарантуємо!