Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

У різних містах України вперше відбудеться серія заходів під назвою «Хонда день»

У різних містах України вперше відбудеться серія заходів під назвою «Хонда день»
26 липня 2012
Компанія «Хонда Україна» уперше організовує всеукраїнське свято «Хонда день», яке відбудеться з кінця липня по жовтень 2012 року в дев'яти містах: Івано-Франківську, Львові, Сімферополі, Севастополі, Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові й Києві. На гостей свята чекає багато розваг, веселих змагань і цікавих призів від Honda.

«Хонда день» – це свято драйву, швидкості й розваг. Під час його проведення глядачі зможуть побачити захоплюючі трюки на мотоциклах, позмагатися у швидкісному водінні газонокосарки й виграти цінні призи від Honda. Гостям свята буде надана можливість провести тест-драйв автомобілів Honda модельного ряду 2012 на атракціоні-симуляторі. Також на окремих доріжках вони зможуть протестувати найпопулярніший мотоцикл Honda CB125 E 2012 року випуску й динамічний CBR 250 RR.

Під час свята розваги чекають не тільки на дорослих, але й на дітей. На території заходу «Хонда день» буде обладнаний майданчик із батутом. І звичайно, для юних шанувальників бренду передбачені дитячі конкурси з приємними подарунками.

«Відповідно до філософії Honda, ми спираємося на дві речі: на глибоке знання наших клієнтів і на задоволення, яке приносить використання нашої техніки, – коментує генеральний директор «Хонда Україна» Таку Касахара. — «День Хонда» покликаний ще більше зблизити інноваційний світ нашого бренду з українським споживачем. Я особисто запрошую всіх людей, які цінують драйв, надійність і екологічність, розділити з нами радість великого свята».

Додаткову інформацію про серію свят «Хонда день» ви зможете одержати на сайті: hondaday.com.ua.

Графік проведення «Хонда день»

Івано-Франківськ: 28 липня, Вічевий майдан

Львів: 4 серпня, паркування ТРЦ «King Cross Leopolis», вул. Стрийська

Сімферополь: 11 серпня

Севастополь: 18 серпня

Одеса: 25 серпня, Куликове поле