Важлива інформація
Відклична кампанія по заміні модуля подушки безпеки

У Токіо представили тюнінговані версії Civic Type R

У Токіо представили тюнінговані версії Civic Type R
19 січня 2016
На минулому Токійському Автосалоні новий Civic Type R став об'єктом уваги любителів тюнінга. Нагадаємо, даний захід є найбільшим у світі шоу, де представлені незвичайні версії серійних автомобілів зі всього світу.

Зокрема, відоме тюнінг-ательє Mugen, що спеціалізується на доопрацюванні моделей Honda, представило Civic Type R в ще більш агресивному вигляді. Концепт має видозмінений передній бампер з пофарбованими в чорний колір елементами навколо колісних арок. Темні елементи присутні і на інших частинах автомобіля, в бічний і задній частині. Стандартний задній спойлер був замінений на більш легкий гоночний варіант і також виконаний у чорному кольорі.

Ательє Modulo переглянуло стандартний дизайн Type R, додавши обвіс з бічними юбками. Також була замінена кришка паливного бака і додані червоні елементи на дзеркалах і задньому спойлері.

Нагадаємо, стандартний Civic Type R агрегується двигуном i-VTEC Сімейства Earth Dreams Technology, який володіє об'ємом 2 л і потужністю 310 к.с. Силовий агрегат працює в парі з 6-ступеневою механічною коробкою передач. Потужний мотор робить автомобіль найпродуктивнішим за всю історію Civic Type R. При цьому модель відрізняється і екологічністю: рівень викидів відповідає всім нормам Євро-6.

Двигун Сімейства Earth Dreams Technology оснащується удосконаленою технологією турбонаддува, яка працює з системою зміни фаз газорозподілу з електронним управлінням VTEC і подвійною системою зміни фаз газорозподілу Dual-VTC, які забезпечують швидке прискорення і стабільну роботу на високих і середніх оборотах.

Покращені аеродинамічні характеристики, а також продуктивний двигун дозволяють Civic Type R розвивати швидкість 270 км/ч. Даний показник є одним з найкращих серед передньопривідних «заряджених» хетчбеків.